Ryba, 22 lutego ☆ Panowie

Ryba, 22 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość nastroju poniżej normy, uzbrój się w mnóstwo samokontroli, by nie zmitrężyć całego dnia na niepotrzebnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: siła po prostu gotuje się w Twoim wnętrzu, wyzyskaj tę okoliczność najskuteczniej, jak tylko potrafisz.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, twoje tęsknoty właśnie mają szansę się zrealizować.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba urodzony w dniu 22 lutego bywa emocjonalny, bardziej dociera do niego czucie aniżeli rozum, nie docenia czysto rozumnej strategii, a więc nagminnie obecna industrializacja często oznacza dla niego autentyczne nieszczęście. To jednostka wytrwała, na uczelni częstokroć zdobywa doskonałe stopnie, umie urzeczywistnić sprawy niezmiernie nieciekawe dla pozostałych ludzi i umie bacznie wysłuchiwać cudzych gawęd. Cechuje się wiernością, potrafi być prawdziwym kolegą pomocnym w opałach, uczciwość w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, lecz często w tym spontanicznym koleżeństwie umie zaniedbać swoje potrzeby. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, częstokroć brakuje mu konsekwencji i często nie potrafi zakończyć rozpoczętych zadań, więc niezwykle słabo radzi sobie jako niańka lub wychowawca. To osoba nieśmiała, wspinaczka wysokogórska nie jest zabawą odpowiednią dla tego człowieka, lubiany przez niego sposób aktywności znamionuje przezorność, pomimo tego że stara się jednakże wynajdywać rożne techniki przełamania własnych wad. To osobnik konsekwentny, wykazuje samodyscyplinę i nieustępliwość, umie się prawidłowo inspirować, jednak czasem zanadto przyzwyczaja się do już wymyślonych koncepcji. Jest to osoba altruistyczna, realizuje się w działalności prospołecznej i nie przejawia pazerności, dlatego jest brany za głuptasa. Znamionuje się nietowarzyskością, częstokroć bywa odludkiem, potrafi poświęcić cały dzień nietypowym zajęciom, jednakże tłum często całkowicie go krępuje. Bywa jednostką niewierną, staranie się o osobisty zysk jest dla niego najistotniejszą maksymą, jako urzędas okazuje się przekupny, zatem głębiej znający ludzie próbują wystrzegać się z nim bliższych relacji. Jest to osoba wszechstronna, reaguje błyskawicznie i efektywnie, umie spełniać się w każdych okolicznościach i oszołomienie to u niego emocja autentycznie okazjonalna.
To osobnik rzetelny, zlecenie jest dla niego sprawą świętą, jego projekty nie mają usterek, toteż w długotrwałym ujęciu przeważnie prześciga gwałtownych pionierów. Charakteryzuje się ostrożnością, to dalekowzroczny i śmiały dowódca, skrupulatnie komponuje najsubtelniejsze ruchy oraz nie pokłada ufności w pomysłach napisanych na kolanie. Cechuje się religijnością, posiada artystyczną i bardzo wrażliwą osobowość i jego dzieła potrafią niezmiernie pobudzać, a zatem zazwyczaj trudni się jakimś rodzajem sztuki. Znamionuje się zrównoważeniem, przypomina średniowiecznego pustelnika, dlatego umie docenić wyrafinowane rzemiosło i męczy go kooperacja z ludźmi dynamicznymi. Jest to osoba posłuszna, uwielbia poświęcać się wyciszającym, niezwiązanym z odpowiedzialnością działaniom, gdyż inne jednostki częstokroć bierze za autorytety i bez trudności pozwala się sterować. Jest to osobnik bierny, ślimaczy się zwlekając, aż ktoś drugi znajdzie rozwiązanie problemu, pomagając mu wciąż zajmować się swoimi rozważaniami. Jest to człowiek posępny, w każdym wypadku trapi go rozterka odnośnie adekwatności wdrażanych posunięć, owocując marnowaniem jego potencjału oraz wzmagając szansę nowych porażek. To jednostka nieuważna, jest nieprzerwanie czymś pochłonięty, aczkolwiek jego natychmiastowe wybory często niestety dają się poznać jako niewłaściwe, zatem częstokroć sam nie rozumie w pełni swoich ruchów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 22 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.