Ryba, 20 lutego ☆ Panowie

Ryba, 20 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, postaraj się go w jakiś sposób ożywić, nie dopuść żeby wybryki horoskopu zepsuły twoje zamysły.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć raczej niespecjalnie, zajmij się jakąś średnio trudną aktywnością.

miłość: prawie na pewno przyszedł konflikt w relacji z partnerem, najlepiej wydaje się pozostać w swoim domostwie i oddać się czytaniu.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, który urodził się dnia 20 lutego, jest to jednostka zamknięta, bywa lokalnym myślicielem oderwanym od życia, umie poświęcić cały dzień niezrozumiałym czynnościom, jednak gawiedź często bezgranicznie go onieśmiela. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie zarządzać swoimi rezerwami, działa w sposób wyważony i zaplanowany, jednak częstokroć nie wystarcza mu błyskotliwości wskazanej w naglących wypadkach. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, jego przekonania i poglądy często są niejednoznaczne i umie uaktualniać strategiczne założenia z minuty na minutę, częstokroć drażni swoich wspólników. Jest to osoba cierpliwa, w minionych wiekach potrafiłby być skrybą kaligrafującym wiekowych tomach, umie zrealizować sprawy niezwykle odstręczające dla innych ludzi i potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym kompanem. Bywa jednostką wrażliwą, polega na astrologii, nie ufa rachunkowemu sposobowi likwidowania przeszkód, zatem przed klawiaturą często czuje się niczym wielbłąd na śniegu. To człowiek wszechstronny, wyśmienicie odnajduje się nawet w sytuacjach intensywnego zamieszania, umie sprawdzać się w każdych okolicznościach i słowo „nierealne” nie istnieje w jego słowniku. Jest to osobnik wierny, potrafi być najlepszym przyjacielem użytecznym w opałach, próbuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, jednakże chwilami w swojej szczerości dociera aż do bufonerii. Jest to osoba wiarołomna, ma uznanie dla wyłącznie rentownych dla siebie układów, jako biurokrata okazuje się sprzedajny, dlatego nie jest nadto chwalony poprzez własne towarzystwo. Częstokroć bywa bojaźliwy, nie znosi przebywania w ciemnościach, jest nieśmiały w otoczeniu nieznanych ludzi, chociaż stara się działać racjonalnie i sumiennie. Jest to osobnik altruistyczny, rozrzutnie obdarza kolegów w swoim środowisku i nie zna chciwości, toteż często gnębi go niedobór prostego, powszedniego pragmatyzmu.
To jednostka zrównoważona, jest to naturalny urzędas, a zatem bardzo nie cierpi być pilnowany i zazwyczaj pracuje rzetelnie, ale we własnym rytmie. To osoba apatyczna, odwleka wszelkie rzeczy tak długo, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, przynosząc mu nieprzerwany odpoczynek. Jest to człowiek defetystyczny, wrodzony pesymizm naprawdę utrudnia mu egzystencję, powodując tracenie przez niego najrozmaitszych cennych okazji oraz zwiększając niebezpieczeństwo następnych przegranych. Jest to osobnik uduchowiony, z reguły jest istotnie bardziej pobudliwy niż ogół społeczeństwa i jego dzieła umieją niezmiernie wzruszać, więc fundamentalne jest dla niego posiadanie miłośników dla swoich prac. To osoba słowna, w żadnym razie nie przeciąga zadań do wykonania, utrzymuje równe, aczkolwiek efektywne tempo aktywności, a więc pomimo iluzorycznej powolności zwykle realizuje swoje plany. Bywa uległy, częstokroć musi parać się wykonywaniem unikanych przez siebie działań, bo pozostałe jednostki często postrzega za rzeczoznawców i skonfrontowany z czyimś naporem nie daje rady zachować się asertywnie. Częstokroć bywa nieuważny, nie odstraszają go wrzawa i pośpiech, lecz jego opinie często są niezbyt przewidujące, zatem nie umie uporać się z ocenianiem bardziej wymyślnych kwestii. Charakteryzuje się przezornością, to ostrożny i posiadający duże aspiracje strateg, rozpatruje różnorodne grafiki wydarzeń oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi powoli, jednakże metodycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ ryba, 20 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.