Rak, 09 lipca ☆ Panowie

Rak, 09 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój będzie stosunkowo niezadowalający, wystrzegaj się żeby nie atakować innych.

zdrowie: obawiam się, że twoja wydolność jest całkiem zła, staraj się wystrzegać się nadmiernej orki.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do bliskiej osoby, ponieważ prawdopodobnie nadszedł niezadowalający czas w relacjach z partnerem.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Mężczyzna rak urodzony w dniu 9 lipca to osoba emocjonalna, pokłada ufność w tarocie, nie współpracuje z kulturą urządzeń technicznych, a zatem nagminnie obecna mechanizacja często jest dla niego prawdziwą niedogodnością. To jednostka cierpliwa, na studiach częstokroć uzyskuje dobre oceny, wytrwałość pozwala mu zobaczyć związki niewidoczne dla normalnych ludzi i umie być pobłażliwym i wrażliwym partnerem. Bywa osobnikiem zmiennym, często nie starcza mu konsekwencji i potrafi zmieniać życiowe decyzje dwa razy dziennie, zatem niezmiernie źle radzi sobie jako głowa rodu lub instruktor. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie mądrze zawiadywać swoimi siłami, potrafi się właściwie motywować, jednak marnie radzi sobie z gwałtownie przeobrażającymi się warunkami. To osoba przebojowa, jest bardzo skuteczny w pracy, nie umie siąść spokojnie i rewelacyjnie daje sobie radę z nerwową działalnością. To człowiek zamknięty, jest regionalnym filozofem odciętym od życia, chętnie para się tajemniczymi zamiłowaniami, jednakże doznaje trudności z zadzierzganiem przyjaźni z pozostałymi osobami. Częstokroć bywa władczy, nie lubi oceniania własnych opinii i nie martwi się osądem swojego postępowania, a więc kiepsko sprawdza się w trakcie zespołowych zajęć.
Często bywa uduchowiony, jest wyczulony na cudze doznania i problemy i jest niezwykle uzdolniony plastycznie lub lingwistycznie, dlatego kluczowe jest dla niego wyszukanie widzów dla własnych wytworów. Jest to jednostka dzielna, nie zatrważają go nijakie kłopoty, bo potrafi przezwyciężyć swój przestrach i okazuje powściągliwość nie patrząc na okoliczności. To osobnik zaradny, nienawidzi realizowania zewnętrznych poleceń, więc rozczaruje cię spodziewanie się, iż zrealizuje przedstawione mu przykazania. Znamionuje się przezornością, podejmuje próby, by nie zachowywać się innstynktownie, uważnie przepatruje dostępne antycypacje i bazy danych oraz pędzi do bogactwa powoli, lecz systematycznie. Cechuje się opanowaniem, jest to naturalny biurokrata, toteż niezmiernie nie znosi być popędzany i męczy go kooperacja z ludźmi energicznymi. To osoba posępna, na obieranych przez niego werdyktach zaważa na ogół przeświadczenie o swojej złej passie, powodując marnotrawienie jego możliwości oraz skutkując gwałtownym wycofywaniem się w połowie drogi. To osobnik grzeczny, daje radę znaleźć produktywne obejścia komplikacji, które wydają się nierealnymi a wręcz pomylonymi i okażą niewykonalni dla jego licznych poprzedników.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 09 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.