Rak, 21 lipca ☆ Panowie

Rak, 21 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać doskonałe samopoczucie, wyrusz podbijać świat.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś rutynową działalnością.

miłość: zdecydowanie wiesz, czego potrzebujesz w świecie miłości, twoje marzenia obecnie mogą się urzeczywistnić.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Rak, który przyszedł na świat dnia 21 lipca, bywa dominujący, chce podbić całą Ziemię i często nie wie o publicznym postrzeganiu swojej postaci, dlatego częstokroć spotyka się z niejawnym oporem względem swoich aktywności. Charakteryzuje się cierpliwością, często jest kapitalnym mentorem, częstokroć ekscytuje go wędkowanie i umie uważnie wyczekiwać na właściwą chwilę. To osoba przebojowa, promieniuje niezwykłym światłem, trudności pokonuje odważnie i wypoczywa aktywnie. Bywa empatyczny, rozstrzygnięć kłopotów poszukuje w czarach i w przepowiedniach, nie ceni kultury technicznej, toteż często wolałby urodzić się o stulecia temu. Częstokroć bywa niezdecydowany, jego opinie i przekonania często są wieloznaczne i nazbyt często zmienia sąd odnośnie kierunku swojego działania, dlatego niezwykle ciężko prowadzi się z nim dyskusje. To osobnik zorganizowany, potrafi dowieść swoje zamierzenia do szczęśliwego wykonania, działa w sposób wyważony i przemyślany, jednak marnie znosi gwałtownie przeobrażające się sytuacje. Jest to jednostka zamknięta, jego własna dusza potrafi być dla niego niezmierzonym i rozległym środowiskiem, umie poświęcić cały wieczór niezrozumiałym zajęciom, jednakże pokazany na scenie traci dużo ze swojej atrakcyjności.
To człowiek grzeczny, potrafi wybrnąć z uciążliwych i groźnych okoliczności, które nasuwają potrzebę zastosowania sprytnych i niejednokrotnie bardzo zagmatwanych argumentów i okażą nierealni dla jego licznych prekursorów. Cechuje się śmiałością, nie zatrważają go żadne przeciwności, bowiem umie zwalczyć własny strach i ubóstwia żyć dynamicznie. Znamionuje się spokojem, nie nudzi go gorliwe realizowanie nudnych zleceń, zatem potrafi zrozumieć elitarne rzemiosło i zwykle pracuje sumiennie, lecz w swoim rytmie. Bywa religijny, jest otwarty na czyjeś doznania i problemy i jego dzieła umieją niezmiernie poruszać, a więc podstawowe jest dla niego odnalezienie miłośników dla własnych prac. Charakteryzuje się ponurością, na podejmowanych poprzez niego osądach kładzie się cieniem na ogół mniemanie o swojej fatalnej passie, prowokując u niego częstokroć nieświadome partolenie własnej roboty oraz zwiększając ryzyko następnych niepowodzeń. To jednostka niezależna, nienawidzi wykonywania odgórnych dyspozycji, a zatem niech ci nie wydaje się, że usłucha przedstawionych mu dyrektyw. To osobnik dalekowzroczny, usiłuje nie zachowywać się emocjonalnie, skrupulatnie aranżuje najbłahsze akcje i nie ufa koncepcjom utworzonym byle jak.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 21 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.