Rak, 18 lipca ☆ Panowie

Rak, 18 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom nastroju poniżej normy, będziesz potrzebować wiele hartu ducha, żeby pomimi tego pracować możliwie sensownie.

zdrowie: uprzedzam, że twoja forma jest wielce kiepska, postaraj się wymigać się od zbytecznej aktywności.

miłość: niewątpliwie rozumiersz, czego potrzebujesz w świecie miłości, twoje tęsknoty właśnie są w stanie się spełnić.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pan rak, który urodził się w dniu 18 lipca, jest to człowiek przedsiębiorczy, rozpoczyna jednocześnie rozmaite zadania i inspiruje współpracowników swoim nieposkromionym entuzjazmem. Częstokroć bywa autokratyczny, jest prawdziwym ucieleśnieniem żandarma i cudzy protest nie ma dla niego znaczenia, więc często natrafia na pasywną opozycję wobec swoich aktywności. Jest to osoba uczuciowa, nie lęka się afektowanych ekscytacji, rachunki i liczby odrzucają go, a więc nagminnie obecna industrializacja częstokroć jest dla niego niezaprzeczalną męką. To osobnik introwertyczny, wspaniale bawi się samotnie, często umie wykazywać ogromną wytrwałość przy reperacji zużytych urządzeń, lecz pokazany na eksponowanym miejscu traci mnóstwo ze swojej atrakcyjności. To jednostka konsekwentna, konsekwentnie podąża do celu, potrafi się należycie mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Często bywa niestały, nie umie obstawać przy zdyscyplinowanych decyzjach i częstokroć nie potrafi zakończyć rozpoczętych spraw, często bierze się za najrozmaitsze prace. Znamionuje się cierpliwością, częstokroć bawi go wędkowanie, umie być wyrozumiałym i otwartym kolegą i potrafi uzyskać sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długiej nauki.
Jest to człowiek ostrożny, dokłada starań, by nie odpowiadać innstynktownie, układa skomplikowane plany oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, aczkolwiek metodycznie. To osoba pesymistyczna, na obieranych poprzez niego osądach kładzie się cieniem zazwyczaj przekonanie o swojej kiepskiej doli, wiodąc go często do absolutnie bezsensownego niepowodzenia i potęgując ryzyko nowych fiask. To osobnik taktowny, umie wykaraskać się z przykrych i niebezpiecznych sytuacji, które wydają się nierealnymi a wręcz szaleńczymi i mierzących się z nimi ludzi przeważnie łatwo popychają do wycofania się. Charakteryzuje się uduchowieniem, dysponuje wrażliwym i bardzo empatycznym umysłem i odczuwa dużą potrzebę jawnego manifestowania swoich afektów, a zatem częstokroć jest guru mentalnym dla innych. To jednostka dzielna, nie przerażają go nijekie przeszkody, bowiem potrafi pokonać własny przestrach i dowolne kłopoty raczej nie trwożą go. To osoba zrównoważona, działa niespiesznie oraz rozważnie, zatem umie docenić elitarną sztukę i irytuje go kooperacja z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. Cechuje się niezależnością, nie lubi jakichkolwiek ograniczeń i zasad, dlatego absurdem jest oczekiwanie, że posłucha kogoś bez starcia.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 18 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.