Rak, 13 lipca ☆ Panowie

Rak, 13 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezgorszy stan duchowy, korzystaj z życia, takich chwil nie ma za wiele.

zdrowie: to moment zupełnie niezgorszej formy, idź śmiało na przód udowodnić światu, na co cię stać.

miłość: zapewne czeka Cię kiepski okres na zawieranie nieznanych relacji, najlepiej zostać w mieszkaniu i oddawać się bobby.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Mężczyzna rak urodzony w dniu 13 lipca często bywa wrażliwy, wierzy cudotwórstwu, nie polega na matematycznej strategii rozwiązywania przeciwności, a zatem jego żywot jest gwałtowny i nieokiełznany. Jest to osoba przedsiębiorcza, odpoczywa aktywnie, pragnie żyć w permanentnym pędzie i trudności przezwycięża szturmem. To człowiek zamknięty, jego osobisty umysł potrafi być dla niego obszernym i rozległym miejscem, ochoczo oddaje się dziwnym hobby, jednak doświadcza kłopotów z tworzeniem znajomości z pozostałymi osobami. Jest to jednostka autokratyczna, jest rzeczywistym wcieleniem żandarma i uważa za zagrożenie ludzi nieakceptujących jego punktu widzenia, toteż częstokroć spotyka się z niejawnym buntem w stosunku do swoich działań. Często bywa chwiejny, częstokroć nie starcza mu silnej woli i umie zmieniać strategiczne przekonania dwa razy dziennie, często denerwuje swoich kolegów. Jest to osobnik konsekwentny, okazuje determinację i siłę charakteru, postępuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak nierzadko nazbyt obstaje za poprzednio stworzonymi planami. Jest to osoba wytrwała, w minionych dniach potrafiłby być mnichem kaligrafującym starożytnych tomach, umie bacznie zagłębiać się w cudze zwierzenia i potrafi zyskać sprawność w zagadnieniach wymagających długiego treningu.
Jest to jednostka defetystyczna, na wybieranych poprzez niego decyzjach zaważa przeważnie przeświadczenie o swojej niefortunnej doli, powodując tracenie przez niego rozlicznych cennych szans oraz skutkując niespodziewanym zniechęcaniem się przed zakończeniem. To osobnik zaradny, unika wdrażania odgórnych poleceń, więc rozczaruje cię oczekiwanie, iż będzie przestrzegał twoich pouczeń i barier. Bywa człowiekiem religijnym, umie dostrzegać sprawy niewidoczne dla innych gapiów i potrafi bardzo barwnie przedstawiać mentalne wrażenia innych, dlatego częstokroć jest guru duchowym dla innych. Jest to jednostka spokojna, jest to naturalny urzędnik, zatem całe życie najchętniej trwoni na samotnych medytacjach i zazwyczaj mozoli się odpowiedzialnie, lecz we własnym rytmie. Jest to osobnik rozważny, to dalekowzroczny i odważny dowódca, układa roztropne harmonogramy oraz dąży ku dostatkowi mozolnie, jednakże konsekwentnie. To osoba subtelna, nie lęka się brać się za rozsądzanie zatargów, które nasuwają obowiązek wykorzystania sprytnych i nieraz całkiem skomplikowanych argumentów i z reguły doprowadzają do rozpaczy pozostałych ludzi. Jest to osoba śmiała, niezwykle rzadko obawia się nieprzewidzianych wyzwań, gdyż stara się raczej nie lękać się na zapas i dowolne przeszkody zwykle nie przerażają go.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 13 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.