Rak, 11 lipca ☆ Panowie

Rak, 11 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać zbyt dobrego samopoczucia, strzeż się by nie zachowywać się agresywnie względem innych.

zdrowie: uprzedzam, że dziś twoja wydajność jest wybitnie zła, dołóż starań, by unikać zbytecznej aktywności.

miłość: zapewne nadszedł kryzys w miłości, najbezpieczniej będzie pozostać w domu i oddać się porządkom.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Mężczyzna rak, który urodził się w dniu 11 lipca, jest to jednostka niestała, nie umie obstawać przy zorganizowanych zobowiązaniach i potrafi aktualizować kluczowe założenia co minutę, dlatego niezmiernie trudno prowadzi się z nim negocjacje. Charakteryzuje się cierpliwością, w liceum częstokroć osiąga pierwszorzędne wyniki, umie bacznie wysłuchiwać czyichś zwierzeń i determinacja pozwala mu wychwycić współzależności nieuchwytne dla pozostałych ludzi. Znamionuje się nietowarzyskością, jego osobisty duch potrafi być dla niego obszerną i szeroką rzeczywistością, umie poświęcić cały dzień dziwacznym zajęciom, jednak eksponowany na scenie gubi dużo ze swojego powabu. Bywa osobą emocjonalną, nie unika zmysłowych porywów, nie lubi cywilizacji matematycznej, a więc powszechna technika często jest dla niego autentycznym utrapieniem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez nieskutecznych zrywów, pracuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak potrafi być nazbyt sztywny w nieprzewidzianych sytuacjach. Bywa apodyktyczny, jest rzeczywistą personifikacją żandarma i odwoływanie się do jego rozumu częstokroć nie przynosi efektów, toteż jest niepopularny w swoim otoczeniu. To osobnik energiczny, wyśmienicie radzi sobie z nerwową robotą i aktywizuje wspólników swoją nieposkromioną siłą.
Jest to jednostka posępna, najdrobniejszą jego aktywność tłamsi notoryczny deficyt asertywności, powodując u niego często nieuświadomione partaczenie własnego działania oraz odbierając mu energię potrzebną do zakończenia rozgrzebanych przedsięwzięć. Jest to człowiek odważny, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla innych ludzi, albowiem stara się nie myśleć o lęku i ukazuje pokaźną samodyscyplinę. Cechuje się dalekowzrocznością, próbuje nie reagować bez zastanowienia, skrupulatnie organizuje najsubtelniejsze posunięcia oraz nie polega na konceptach wykonanych w pośpiechu. Jest to osoba zaradna, postanowienia obiera na kanwie osobistych rozważań, zatem rozczaruje cię zakładanie, że podporządkuje się komuś bez konfrontacji. To jednostka religijna, zwykle jest istotnie bardziej uczuciowy niż gros ludzkości i potrafi niezwykle sugestywnie przedstawiać psychiczne odczucia innych, więc najważniejsze jest dla niego znalezienie odbiorców dla swoich wytworów. To osobnik taktowny, daje radę znaleźć efektywne obejścia kłopotów, które wymagają potężnej ilości kurtuazyjnej delikatności i okażą niemożliwi dla jego licznych poprzedników. Jest to osoba spokojna, powoli przeprowadza umiłowane ceremoniały, a zatem umie odpowiednio uhonorować elitarną maestrię i irytuje go kooperacja z ludźmi pospiesznymi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 11 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.