Rak, 30 czerwca ☆ Panowie

Rak, 30 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden niewyróżniający się poranek, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego energię, nie pozwól aby przypływy melancholii zniweczyły twoje projekty.

zdrowie: witalność po prostu rozsadza cię, wykorzystaj ten stan najskuteczniej, jak tylko się da.

miłość: zapewne przyszedł dołek w związku, najlepiej spędzić czas w domu i poświęcać się czytaniu.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Mężczyzna rak urodzony w dniu 30 czerwca jest to osoba metodyczna, potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje zasoby, problemy nie umieją szybko go zniechęcić, jednak słabo wytrzymuje dynamicznie przeistaczające się warunki. Bywa apodyktyczny, nie znosi krytykowania własnych decyzji i często nie zdaje sobie sprawy z publicznej percepcji swojej postaci, a więc częstokroć staje się opuszczonym i wyobcowanym despotą. To człowiek nietowarzyski, jest lokalnym myślicielem odciętym od codzienności, chętnie poświęca się ekscentrycznym zamiłowaniom, aczkolwiek gawiedź często kompletnie go rozprasza. Bywa wrażliwy, łatwiej przekonuje go czucie niźli myślenie, nie współpracuje z kulturą maszyn, dlatego dzisiejsze życie częstokroć nie podoba się mu. Znamionuje się wytrwałością, potrafi być wyrozumiałym i empatycznym towarzyszem, często raduje go łowienie ryb i konsekwencja pozwala mu spostrzec korelacje niedostrzegalne dla normalnych osób. Jest to jednostka zmienna, nie umie wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i trudno jest mu obstawać przy powziętych decyzjach, częstokroć denerwuje swoich kolegów. To osobnik energiczny, nie potrafi wytrzymać w bezruchu, mozoli się niczym traktor i pragnie znajdować się w nieprzerwanym ruchu.
Charakteryzuje się samodzielnością, nie cierpi jakichkolwiek ograniczeń i regulaminów, zatem niech ci nie jawi się, iż ustąpi komuś bez konfrontacji. Jest to osoba śmiała, nie trwożą go nijekie trudności, albowiem rewelacyjnie radzi sobie z niepokojem i uwielbia pracować w biegu. Jest to jednostka przewidująca, to rozważny i wytrawny strateg, drobiazgowo planuje najsubtelniejsze posunięcia oraz nie ufa projektom napisanym na kolanie. Cechuje się pesymizmem, najbłahszą jego pracę utrudnia ciągły brak asertywności, owocując przepuszczaniem przez niego rozmaitych cennych szans i powodując gwałtowne zniechęcanie się przed dotarciem do mety. Bywa człowiekiem pobożnym, posiada kreatywną i bardzo otwartą osobowość i doświadcza potężnego pragnienia jawnego uzewnętrzniania swoich afektów, więc często jest mistrzem mentalnym dla innych. To osoba kulturalna, daje radę wykryć efektywne rozwiązania komplikacji, które wydają się nierealnymi a wręcz pomylonymi i z reguły przygnębiają innych ludzi. Jest to jednostka opanowana, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz ostrożnie, a zatem cały dzień za dniem z największą satysfakcją spędza na intymnych medytacjach i drażni go współpraca z osobami pospiesznymi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 30 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.