Rak, 28 czerwca ☆ Panowie

Rak, 28 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi niezgorsze podejście do życia, chwytaj życie za rogi, nie wiadomo, kiedy przydarzy się jeszcze jeden równie dobry moment.

zdrowie: witalność wręcz buzuje w Tobie, spożytkuj tę okoliczność najlepiej, jak tylko się da.

miłość: zapewne przyszedł niewłaściwy dzień na poznawanie ludzi, najsensowniej spędzić czas w mieszkaniu i oddawać się porządkom.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Rak urodzony w dniu 28 czerwca bywa zmienny, nie umie wybrać jednej opinii i częstokroć nie potrafi skończyć rozgrzebanych zadań, często chwyta się najrozmaitszych zawodów. To jednostka cierpliwa, w liceum częstokroć uzyskuje imponujące noty, często jest doskonałym nauczycielem i umie zrealizować sprawy niezwykle nieatrakcyjne dla pozostałych osób. Częstokroć bywa dominujący, jest rzeczywistą personifikacją pruskiego oficera i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, dlatego potrafi prowokować opory między swoimi podwładnymi. Charakteryzuje się introwertyzmem, jest prywatnym filozofem zdystansowanym od codzienności, chętnie poświęca się nietypowym hobby, ale doznaje kłopotów z zadzierzganiem znajomości z normalnymi ludźmi. Jest to osobnik zorganizowany, umie dowieść swoje zamierzenia do szczęśliwego zamknięcia, potrafi się właściwie motywować, jednak kiepsko radzi sobie z gwałtownie zmieniającymi się okolicznościami. To człowiek przedsiębiorczy, świetnie znosi stresującą działalność, jest bardzo skuteczny w działaniu i odpoczywa czynnie. Często bywa wrażliwy, wyjść z trudności wypatruje w urokach i w znakach, cyfry i obliczenia zniechęcają go, więc współczesne otoczenie częstokroć nie odpowiada mu.
To osoba subtelna, nie boi się podejmować się rozsądzania zatargów, które tyczą się rzeczy niezmiernie drażliwych i z reguły przygnębiają innych ludzi. Cechuje się zrównoważeniem, pracuje z namysłem oraz rozważnie, toteż odczuwa pociąg do ospałych, spokojnych czynności i umie nie stracić głowy w niespokojnych sytuacjach. Jest to osobnik dalekowzroczny, to przewidujący i odważny przywódca, bierze pod uwagę różne grafiki posunięć oraz nie ufa koncepcjom napisanym niestarannie. Znamionuje się posępnością, na podejmowanych poprzez niego osądach zaważa przeważnie przekonanie o swojej kiepskiej doli, powodując trwonienie jego talentu i skutkując gwałtownym zniechęcaniem się przed zakończeniem. Często bywa religijny, ma twórcze i niezwykle otwarte psyche i jest bardzo utalentowany malarsko bądź literacko, a więc na ogół zajmuje się jakimś rodzajem działalności artystycznej. Jest to jednostka dzielna, nie trwożą go żadne przeszkody, ponieważ doskonale wytrzymuje napięcie i dowolne problemy zazwyczaj nie zatrważają go. To człowiek samodzielny, naprawdę kocha absolutną swobodę decydowania, a zatem bezsensem jest zakładanie, że podda się komuś bez pojedynku.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 28 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.