Rak, 22 czerwca ☆ Panowie

Rak, 22 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w mizernym stanie, będzie ci niezbędne wiele opanowania, by nie przeputać dzisiejszego dnia na niepotrzebnym narzekaniu.

zdrowie: uprzedzam, że dzisiaj twoja wydolność jest nadzwyczaj niezadowalająca, staraj się wystrzegać się nadmiernej orki.

miłość: najpewniej przyszedł niedobry moment na zawieranie nieznanych znajomości, najsensowniej będzie pozostać w mieszkaniu i poświęcić się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Zodiakalny pan rak, który przyszedł na świat dnia 22 czerwca, bywa zmienny, nie umie wykazywać się zdyscyplinowanymi zobowiązaniami i nazbyt często zmienia sąd odnośnie metody swojej aktywności, często ima się różnorodnych prac. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi mądrze gospodarować swoimi zasobami, problemy nie umieją prędko go zrazić, jednak potrafi być przesadnie konwencjonalny w nieznanych sytuacjach. Cechuje się wytrwałością, w dawnych czasach umiałby być skrybą kaligrafującym starych tomach, umie cierpliwie przysłuchiwać się cudzym gawędom i potrafi zrealizować zadania niezwykle odstręczające dla innych ludzi. Jest to osoba przedsiębiorcza, przeszkody przezwycięża przebojowo i promieniuje wewnętrznym blaskiem. Jest to jednostka wrażliwa, łatwiej ujmuje go intuicja niż rozsądek, nie ceni kultury technologicznej, dlatego współczesne życie częstokroć nie podoba się mu. Często bywa dominujący, uznaje się za człowieka fachowego w dowolnym zagadnieniu i czyjś protest nie posiada dla niego znaczenia, zatem umie prowokować rewolty pośród swoich podwładnych. Charakteryzuje się nietowarzyskością, bardzo dobrze funkcjonuje samotnie, ochoczo zajmuje się rzadkimi hobby, ale miewa kłopoty z tworzeniem przyjaźni z normalnymi osobami.
Jest to osobnik zaradny, nienawidzi jakichkolwiek restrykcji i regulaminów, a więc niech ci nie roi się, że usłucha oznajmionych mu zaleceń. Jest to jednostka uduchowiona, jest otwarty na cudze doznania i trudności i w zwięzłym wystąpieniu potrafi zawrzeć bezlik emocji, toteż zazwyczaj trudni się jakąś odmianą sztuki. Znamionuje się odwagą, niezmiernie rzadko jest zaniepokojony nieprzewidzianymi wyzwaniami, bo stara się przeważnie nie lękać się przed czasem i objawia spokój nie patrząc na okoliczności. Jest to człowiek subtelny, daje radę znaleźć efektywne rozstrzygnięcia komplikacji, które potrzebują ogromnej dawki dyplomatycznego wyczucia i okażą nierealni dla jego licznych poprzedników. Jest to osoba posępna, na wybieranych przez niego osądach kładzie się cieniem na ogół przeświadczenie o swoim marnym losie, powodując tracenie przez niego różnych przydatnych sposobności oraz skutkując raptownym wycofywaniem się przed zakończeniem. Cechuje się opanowaniem, przypomina średniowiecznego zakonnika, a zatem cały żywot z największą satysfakcją przepędza na intymnych refleksjach i męczy go współpraca z ludźmi pochopnymi. To jednostka przezorna, to przewidujący i wytrawny dowódca, rozważa przeróżne plany działań oraz nie ufa pomysłom utworzonym niestarannie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ rak, 22 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.