Panna, 03 września ☆ Panowie

Panna, 03 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć zbyt rewelacyjnego samopoczucia, postaraj się zafundować sobie jakąś fraję.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, spożytkuj to najdoskonalej, jak tylko potrafisz.

miłość: płonie w tobie żar namiętności, wysiłkiem swojej pracy, możesz kreować kontruktywne relacje.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalny mężczyzna panna, który urodził się dnia 3 września, to człowiek zachowawczy, uważa reformy za technikę destrukcji sprawdzonych obiektów, w swoich dzieciach z największą satysfakcją dostrzegałby własne duplikaty, więc nie aprobuje wokoło siebie jakichkolwiek reformatorów. Charakteryzuje się wiernością, towarzysze są dla niego niezmiernie ważni, stara się działać odpowiednio do swoich poglądów, ale jego naturalna prawość potrafi rodzić wybuchy awersji. Cechuje się cierpliwością, często cieszy go wędkarstwo, umie zdobyć biegłość w dziedzinach wymagających długofalowej praktyki i częstokroć jest doskonałym przewodnikiem. Często bywa formalny, chce mieć opracowaną odpowiedź na dowolne możliwe pytanie, improwizacja to dla niego nieomal pseudonim niewłaściwego zachowania, toteż nie jest wziętym aktywistą. Jest to jednostka skrupulatna, gubi się w detalach i traci z tego powodu rok po roku, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie wynajdywania rozwiązań. Jest to osobnik zdyscyplinowany, potrafi dowieść swoje zamierzenia do pomyślnego ukończenia, postępuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak umie być nadto oficjalny w nieprzewidzianych okolicznościach. Częstokroć bywa trwożliwy, heroiczne wyczyny woli oddać innym osobom, ulubiony przez niego tryb aktywności znamionuje ostrożność, chociaż często potrafi rewelacyjnie sprawdzać się w sprawach niepowodujących potrzeby zbędnego kozaczenia. Lubi zachowywać się emocjonalnie, bardziej wpływa na niego czucie niż inteligencja, nie współpracuje z cywilizacją urządzeń technicznych, a zatem współczesne otoczenie częstokroć nie odpowiada mu.
Jest to człowiek sumienny, przenigdy nie odwleka zadań do zrealizowania, jego pomysły nie zawierają wad, zatem pomimo zwodniczej ospałości z reguły urzeczywistnia swoje plany. Jest to osoba ustępliwa, często musi oddawać się realizacji pogardzanych przez siebie działań, albowiem częstokroć zdecydowanie nie wystarcza mu pewności siebie i skonfrontowany z czyjąś presją nie daje rady postawić na swoim. To jednostka powolna, nie zaprząta go popisywanie się, ponieważ w każdym wypadku analizuje oczekiwane dochody i wszelka rzecz musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. Znamionuje się dalekowzrocznością, próbuje nie reagować intuicyjnie, rozpatruje różne harmonogramy wydarzeń oraz prze ku dostatkowi z wolna, aczkolwiek systematycznie. To człowiek spokojny, jest podobny do średniowiecznego zakonnika, a więc niezwykle nienawidzi być pilnowany i na ogół wykonuje pracę odpowiedzialnie, jednakże we własnym rytmie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 03 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.