Panna, 22 września ☆ Panowie

Panna, 22 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać doskonałe samopoczucie, idź do ofensywy.

zdrowie: przestrzegam, iż twoja forma jest absolutnie fatalna, to jest niewłaściwy dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: najprawdopodobniej przyszedł niedobry moment na zapoznawanie ludzi, najrozsądniej spędzić czas w mieszkaniu i poświęcić się czytaniu.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna, który przyszedł na świat w dniu 22 września, częstokroć bywa pedantyczny, każdą kwestię potrafi badać do głębi i marnuje z tego powodu czas, dlatego niestety nie jest narwańcem w trakcie wyszukiwania rozwiązań. Bywa emocjonalny, wierzy astrologii, wzory i rachunki nie pociągają go, a zatem teraźniejsze otoczenie często nie odpowiada mu. Jest to osobnik konserwatywny, z największą satysfakcją pracuje zawsze tak samo jak wcześniej, w swoich pociechach z największą przyjemnością dostrzegałby własne odbicia, więc nie znosi naokoło siebie jakichkolwiek reformatorów. Jest to osoba szczera, koledzy są dla niego niezwykle cenni, lojalność w związku małżeńskim jest dla niego sprawą nie budzącą wątpliwości, jednakże częstokroć w tej przyrodzonej grzeczności umie nie dopilnować osobistych interesów. Jest to jednostka oficjalna, jego sposób bycia jest często rutynowy, zdaje się być na stałe uwięziony w niezmiennym trybie funkcjonowania, zatem nie jest wziętym aktywistą. Jest to człowiek cierpliwy, potrafi być pobłażliwym i empatycznym przyjacielem, sprawdza się w zawodzie uznanego przewodnika i umie cierpliwie oczekiwać na stosowny moment. Bywa osobnikiem trwożliwym, heroiczne akty preferuje pozostawić pozostałym osobom, wybrany przez niego rodzaj aktywności cechuje ostrożność, chociaż częstokroć potrafi wyśmienicie spełniać się w dziedzinach niedomagających się zbytniego kozaczenia. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie zmierza do mety, umie się prawidłowo inspirować, jednak potrafi być zbyt sztywny w nietypowych okolicznościach.
Jest to człowiek powolny, nie zwraca uwagi na fasady, bo w każdym wypadku bierze pod uwagę przewidywane dochody i wszelki produkt musi posiadać dla niego jakiś cel. To osobnik uległy, przeważnie poszukuje opiekuna i zwierzchnika, gdyż często zdecydowanie brakuje mu wiary w sukces i skonfrontowany z cudzą presją nie daje rady dopiąć swego. To jednostka opanowana, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mistyka, toteż niezmiernie nienawidzi być poganiany i irytuje go współdziałanie z osobami pochopnymi. To osobnik odpowiedzialny, to ucieleśniony wzorzec tytana pracy, jego pomysły nie zawierają dziur, a więc mimo fałszywej ospałości zwykle realizuje swoje plany. Cechuje się rozwagą, to ostrożny i wytrawny dowódca, dokładnie komponuje najdrobniejsze posunięcia oraz nie pokłada ufności w koncepcjach stworzonych w pośpiechu.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 22 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.