Panna, 19 września ☆ Panowie

Panna, 19 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor okaże się dosyć lichy, wystrzegaj się by nie atakować osób dookoła.

zdrowie: to okres całkiem niezłej kondycj, wyrusz odważnie przed siebie walczyć o swoją przyszłość.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, bowiem jest duża szansa, że nastąpią w tej dziedzinie jakieś trudności.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzony w dniu 19 września lubi zachowywać się emocjonalnie, nie unika uczuciowych wzruszeń, nie polega na racjonalnym trybie rozwiązywania trudności, dlatego jego życie jest zgiełkliwe i nieuładzone. Jest to osoba konwencjonalna, pragnie mieć kompletną odpowiedź na każdą dającą się pomyśleć kwestię, jest dość oficjalny mimo że zawsze także niezwykle taktowny, a więc idealne wyniki otrzymuje w technologicznych przedmiotach pozbawionych kuglarskich błyskotek. To jednostka wytrwała, w zamierzchłych wiekach umiałby być skrybą piszącym antycznych woluminach, konsekwencja pozwala mu zauważyć związki niedostrzegalne dla normalnych ludzi i umie bacznie wysłuchiwać ludzkich gawęd. Jest to osobnik konserwatywny, uwielbia posiadać jednoznaczne stanowisko w stosunku do wszelkich rzeczy, w swoich pociechach z największą przyjemnością dostrzegałby własne repliki, toteż często uparcie upiera się przy dawno już anachronicznych rozwiązaniach i strategiach. To osoba szczera, jest poważanym i odpowiedzialnym podwładnym, zaangażowanie w parze małżeńskiej jest dla niego sprawą nie budzącą wątpliwości, jednakże częstokroć w tej immanentnej grzeczności potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb. To człowiek drobiazgowy, jakąkolwiek rzecz umie roztrząsać całymi dniami i nie potrafi spojrzeć na sytuacje z boku, dlatego niestety teoretyczne rozważania potrafią być dla niego ważniejsze niż rzeczywiste szukanie sposobu działania. Często bywa strachliwy, brawurowe akty preferuje pozostawić pozostałym osobom, ulubiony przez niego charakter aktywności cechuje ostrożność, choć częstokroć umie dobrze spełniać się w zagadnieniach nienarzucających konieczności nadmiernego kozaczenia. Cechuje się metodycznością, potrafi dociągnąć swoje projekty do szczęśliwego zwieńczenia, umie się właściwie inspirować, jednak często nie wystarcza mu kreatywności wskazanej w naglących wypadkach.
To jednostka sumienna, swoje prace postrzega na serio, jego plany nie kryją wad, zatem mimo fałszywej flegmatyczności na ogół realizuje swoje koncepcje. Charakteryzuje się zrównoważeniem, jest podobny do średniowiecznego mnicha, więc bardzo nie cierpi być rozliczany z terminów i potrafi zachować opanowanie w niespokojnych okolicznościach. Jest to osobnik uległy, częstokroć musi zajmować się realizowaniem pogardzanych przez siebie czynności, bo boi się brać udział w utarczkach z innymi i zbyt łatwo ulega czyimś wpływom. To człowiek dalekowzroczny, to rozważny i posiadający duże aspiracje dowódca, analizuje rozmaite harmonogramy działań oraz śpieszy ku dostatkowi z namysłem, ale metodycznie. Jest to jednostka flegmatyczna, nie interesuje się fasadami, albowiem nadrzędny jest dla niego realny pożytek i we własnych postanowieniach w każdym wypadku kieruje się beznamiętnymi obliczeniami.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 19 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.