Panna, 12 września ☆ Panowie

Panna, 12 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor do bani, będzie ci niezbędne wiele opanowania, żeby pomimi tego wypełniać swoje obowiązki względnie rozsądnie.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć stosunkowo przeciętnie, zajmij się jakąś rutynową aktywnością.

miłość: przedstawiasz sobą inkarnację Wenus, jeżeli przynajmniej zamarzysz sobie, możesz umacniać kontruktywne relacje.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Mężczyzna panna, który przyszedł na świat dnia 12 września, bywa skrupulatny, każdą kwestię potrafi analizować do głębi i nie widzi całokształtu zza szczegółów, dlatego niestety nie jest demonem szybkości podczas szukania rozwiązań. To osobnik tradycjonalistyczny, czuje niechęć do niespodziewanych ekstrawagancji i innowacji, w swoich pociechach najchętniej dostrzegałby własne odbicia, a więc nie toleruje naokoło siebie wszelkich innowatorów. Bywa nieśmiały, unika znajdowania się w ciemnościach, lubiany przez niego charakter aktywności znamionuje przezorność, pomimo tego że częstokroć wyrównuje to rozwagą i planowaniem. To osoba sztywna, ubóstwia rozbudowany społeczny ceremoniał, często jest pełny ogłady, jednak również trochę stereotypowy w funkcjonowaniu, zatem doskonałe efekty uzyskuje w naukowych przedmiotach wyzutych z krzykliwych fajerwerków. Częstokroć bywa empatyczny, bardziej dociera do niego intuicja niż myślenie, kalkulacje i rachunki odpychają go, a zatem jego żywot jest burzliwy i niesforny. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje nieustępliwość i dyscyplinę, umie się dobrze motywować, jednak kiepsko znosi prędko przeistaczające się okoliczności. Znamionuje się cierpliwością, potrafi być pobłażliwym i otwartym partnerem, często cieszy go wędkarstwo i umie urzeczywistnić sprawy bardzo odstręczające dla innych ludzi. To jednostka szczera, potrafi być prawdziwym przyjacielem użytecznym w zmartwieniach, do miłości podchodzi niezmiernie serio, jednakże niekiedy w swojej wierności dosięga aż do braku powagi.
Jest to człowiek sumienny, to ucieleśniony wzór przodownika pracy, utrzymuje równe, lecz efektywne tempo pracy, więc w długotrwałej perspektywie z reguły dystansuje krewkich wodzirejów. To osoba posłuszna, przeważnie wygląda przywódcy i mistrza, ponieważ pozostałe jednostki częstokroć bierze za autorytety i przemoc i bezczelność umieją wydębić na nim modyfikację stanowiska. Jest to osobnik dalekowzroczny, podejmuje próby, by nie zachowywać się emocjonalnie, rozpatruje rozliczne harmonogramy wydarzeń oraz nie ufa koncepcjom utworzonym na kolanie. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie kusi go popisywanie się, gdyż szczególnie ceni ergonomiczność i zawsze działa z rozmysłem oraz ostrożnie. To jednostka spokojna, wykonuje pracę z namysłem i rozważnie, toteż potrafi docenić kunsztowny artyzm i męczy go kooperacja z ludźmi pospiesznymi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 12 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.