Panna, 12 września ☆ Panowie

Panna, 12 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom samopoczucia poniżej przeciętnej, będzie ci niezbędne dużo siły woli, by nie zmitrężyć całego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: to okres dość niezgorszej sprawności, nie lękaj się zabiegać o swoją przyszłość.

miłość: sądzę, że swój związek uznajesz za coś zbytnio opatrzonego, postaraj się zaintrygować w tej kwestii swojego parntera.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Mężczyzna panna, który przyszedł na świat dnia 12 września, bywa skrupulatny, każdą kwestię potrafi analizować do głębi i nie widzi całokształtu zza szczegółów, dlatego niestety nie jest demonem szybkości podczas szukania rozwiązań. To osobnik tradycjonalistyczny, czuje niechęć do niespodziewanych ekstrawagancji i innowacji, w swoich pociechach najchętniej dostrzegałby własne odbicia, a więc nie toleruje naokoło siebie wszelkich innowatorów. Bywa nieśmiały, unika znajdowania się w ciemnościach, lubiany przez niego charakter aktywności znamionuje przezorność, pomimo tego że częstokroć wyrównuje to rozwagą i planowaniem. To osoba sztywna, ubóstwia rozbudowany społeczny ceremoniał, często jest pełny ogłady, jednak również trochę stereotypowy w funkcjonowaniu, zatem doskonałe efekty uzyskuje w naukowych przedmiotach wyzutych z krzykliwych fajerwerków. Częstokroć bywa empatyczny, bardziej dociera do niego intuicja niż myślenie, kalkulacje i rachunki odpychają go, a zatem jego żywot jest burzliwy i niesforny. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje nieustępliwość i dyscyplinę, umie się dobrze motywować, jednak kiepsko znosi prędko przeistaczające się okoliczności. Znamionuje się cierpliwością, potrafi być pobłażliwym i otwartym partnerem, często cieszy go wędkarstwo i umie urzeczywistnić sprawy bardzo odstręczające dla innych ludzi. To jednostka szczera, potrafi być prawdziwym przyjacielem użytecznym w zmartwieniach, do miłości podchodzi niezmiernie serio, jednakże niekiedy w swojej wierności dosięga aż do braku powagi.
Jest to człowiek sumienny, to ucieleśniony wzór przodownika pracy, utrzymuje równe, lecz efektywne tempo pracy, więc w długotrwałej perspektywie z reguły dystansuje krewkich wodzirejów. To osoba posłuszna, przeważnie wygląda przywódcy i mistrza, ponieważ pozostałe jednostki częstokroć bierze za autorytety i przemoc i bezczelność umieją wydębić na nim modyfikację stanowiska. Jest to osobnik dalekowzroczny, podejmuje próby, by nie zachowywać się emocjonalnie, rozpatruje rozliczne harmonogramy wydarzeń oraz nie ufa koncepcjom utworzonym na kolanie. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie kusi go popisywanie się, gdyż szczególnie ceni ergonomiczność i zawsze działa z rozmysłem oraz ostrożnie. To jednostka spokojna, wykonuje pracę z namysłem i rozważnie, toteż potrafi docenić kunsztowny artyzm i męczy go kooperacja z ludźmi pospiesznymi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 12 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.