Panna, 01 września ☆ Panowie

Panna, 01 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu nie charakteryzujący się niczym specjalnym, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego zapał, nie pozwól żeby przypływy melancholii zepsuły twoje zamysły.

zdrowie: jesteś w względnie niezadowalającej kondycji, nie nadwyrężaj się i nie rzucaj na rozbudowane prace.

miłość: z całą pewnością rozumiersz, czego pragniesz w miłości, twoje pragnienia obecnie mają szansę się zrealizować.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pan panna urodzony dnia 1 września to jednostka tradycjonalistyczna, czuje niechęć do nawet drobnych ekscentryzmów i przemian, na wszelką ciekawostkę popatruje wrogo i z podejrzliwością, zatem nie toleruje dokoła siebie jakichkolwiek reformatorów. To człowiek pedantyczny, każdą rzecz umie drążyć na wszystkie strony i nie widzi obrazu struktury, dlatego niestety multiplikację dociekań częstokroć uważa za istotniejszą od wyszukiwania rozwiązań. Często bywa empatyczny, nie boi się emocjonalnych wzruszeń, kalkulacje i rachunki odpychają go, a więc przed monitorem częstokroć reaguje niczym kot w wodzie. To osobnik strachliwy, nienawidzi znajdowania się w ciemności, jest bojaźliwy w otoczeniu innych osób, pomimo tego że często potrafi wspaniale odnajdywać się w dziedzinach niewymagających zbyt wielkiego popisywania się. Cechuje się wytrwałością, w dawnych dniach umiałby być mnichem notującym starożytnych woluminach, potrafi być pobłażliwym i otwartym kolegą i umie osiągnąć biegłość w zagadnieniach wymagających długookresowej praktyki. To jednostka konsekwentna, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje środki, przeszkody nie umieją szybko go zdeprymować, jednak marnie daje sobie radę z błyskawicznie przeobrażającymi się warunkami. Częstokroć bywa oficjalny, ubóstwia wymyślny publiczny ceremoniał, jako składnik zbiorowości jest często solidny, chociaż zarazem niezbyt sprytny, a zatem optymalne wyniki osiąga w naukowych dziedzinach wiedzy pozbawionych bufońskich błyskotek. Jest to osobnik lojalny, jest bardzo dbały względem własnego partnera, do małżeństw podchodzi niezwykle na serio, aczkolwiek częstokroć w tej spontanicznej grzeczności potrafi nie dopilnować osobistych interesów.
Jest to człowiek powolny, ciężko go ogłupić wytwornymi słowami, ponieważ najważniejsza jest dla niego realna przydatność i wszelki obiekt musi mieć dla niego jakiś cel. Bywa ustępliwy, na ogół wypatruje szefa i przewodnika, bo pozostałe osoby często postrzega za opiniodawców i zanadto bezproblemowo podporządkowuje się cudzym sugestiom. Jest to osobnik opanowany, nie nuży go obowiązkowe wykonywanie powtarzalnych zleceń, więc umie docenić wyrafinowane rzemiosło i męczy go współdziałanie z ludźmi energicznymi. Charakteryzuje się przezornością, to ostrożny i posiadający duże aspiracje planista, bacznie przepatruje istniejące zapisy i predykcje oraz nie ufa konceptom wykonanym na kolanie. Znamionuje się odpowiedzialnością, zadanie jest dla niego sprawą niekwestionowaną, funkcjonuje według drobiazgowo sprokurowanego projektu, toteż w długoterminowym kontekście zwykle przegania gwałtownych aktywistów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ panna, 01 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.