Lew, 08 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 08 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć rewelacyjne podejście do życia, wyrusz ku wygranej.

zdrowie: siła wprost gorzeje wewnątrz Ciebie, spożytkuj ten stan najlepiej, jak tylko się da.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł niewłaściwy moment na zawieranie nieznanych związków, najrozsądniej pozostać w swoim domostwie i zajmować się ćwiczeniom.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew, który przyszedł na świat dnia 8 sierpnia, jest to jednostka metodyczna, konsekwentnie podąża do celu, postępuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak nierzadko zbyt przywiązuje się do wcześniej opracowanych pomysłów. To człowiek naturalny, częstokroć jest niezmiernie popularny, niezwykle ceni prawdomówność, lecz powściągliwość nie jest jego wybijającym się przymiotem. To osobnik szczery, koledzy są dla niego bardzo cenni, jest niezmiernie chwalony przez towarzyszy, jednakże jego immanentna sprawiedliwość potrafi być powodem wybuchów awersji. Bywa napastliwy, ochoczo toczy kłótnie, posiada zamiłowanie do ryzyka i dąży do postawienia na swoim nie patrząc na koszty. To osoba dociekliwa, lubi uczyć się nieznanych zagadnień, więc w każdym wypadku dokłada starań, by popatrzeć za horyzont oraz chętnie przyswaja wiedzę o rozlicznych przedmiotach. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest gejzerem najrozmaitszych planów, eskorta szerokiej publiczności oznacza dla niego doskonałą zabawę, ale niestety umie także uważać się za prawdziwego mędrca. Bywa autokratyczny, zachowuje się niby chuligan i ocenia jako zagrożenie ludzi niepodzielających jego punktu widzenia, a zatem często natrafia na bierne nieposłuszeństwo w stosunku do swoich działań. Lubi zachowywać się egoistycznie, do zamierzeń potrafi przeć choćby poprzez czyjąś krzywdę, wyłącznie jego indywidualne kłopoty są istotne i relacje interpersonalne implikują dla niego czerpanie dochodów. Jest to osobnik aktywny, nie umie siąść spokojnie i ubóstwia znajdować się w bezustannym pędzie.
To osoba pogodna, tryska ożywczym entuzjazmem, pragnie dokształcać się w oryginalnych dziedzinach, dlatego wyśmienicie spełnia się w sprawach obciążonych niebezpieczeństwem. Charakteryzuje się samodzielnością, autentycznie przepada za nieograniczoną niezależnością decydowania, zatem głupotą jest przewidywanie, iż posłucha wydanych mu pouczeń. Znamionuje się tolerancyjnością, nie boi się rzeczy awangardowych i różnych od poprzednio poznanych i jednostek odmiennych i nietypowych nie uznaje z góry za zagrożenie, toteż usiłuje unikać zaślepionych fanatyków zaaferowanych głoszeniem najdoskonalszych koncepcji. Bywa nietolerancyjny, uwielbia strofować ludzi w pobliżu, jego kompani mają obowiązek oceniać wszystko tak samo jak on, a więc częstokroć zaczyna konfrontacje ze znajomymi. Cechuje się siłą, w ucieleśnianiu własnych celów potrafi być niezwykle zdyscyplinowany, niejednokrotnie zupełnie bezwzględny, umie wyegzekwować wykonanie zaordynowanych zaleceń oraz nie daje się zdezorientować. To jednostka dzielna, bardzo rzadko lęka się zaskakujących wyzwań, bowiem dąży do tego, by raczej nie zamartwiać się na zapas i okazuje ogromną samokontrolę. To osobnik porywczy, ujawnia dobitnie całemu globowi, że życie pod presją kalendarza nie jest najsłuszniejszą opcją i często nasze instynktowne odruchy wykazują najwyższą efektywność. Jest to jednostka gwałtowna, wszelki problem chce rozwikłać szybko i znużony oglądaniem cudzej nieporadności woli częstokroć sprokurować coś w pojedynkę.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 08 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.