Lew, 07 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 07 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć nazbyt korzystnego stanu psychicznego, wystrzegaj się aby nie zachowywać się agresywnie względem ludzi w pobliżu.

zdrowie: to moment stosunkowo satysfakcjonującej wydolności, idź w świat udowodnić wszystkim, co jesteś w stanie zrobić.

miłość: zdecydowanie rozumiersz, czego pragniesz w związku, twoje marzenia teraz mogą się ziścić.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Astrologiczny pan lew, który przyszedł na świat w dniu 7 sierpnia, jest to człowiek przebojowy, nie stroni od pracy, jest niezwykle efektywny w działaniu i dysponuje niezmierzonymi zasobami energii. Często bywa dominujący, chce zniewolić cały świat i odwoływanie się do jego rozumu częstokroć nie przynosi efektów, toteż marnie radzi sobie podczas grupowych zajęć. To osoba dociekliwa, chce przeniknąć wszystko, zatem w każdym wypadku podejmuje próby, by popatrzeć za widnokrąg oraz sprawdza się w profesjach powiązanych ze wścibskością. Charakteryzuje się lojalnością, jest niezmiernie troskliwy wobec swojego partnera, oddanie w rodzinie jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, jednakże chwilami w swoim zaangażowaniu posuwa się aż do sztuczności. Jest to jednostka zorganizowana, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, problemy nie umieją prędko go odstręczyć, jednak momentami zbytnio upiera się przy przedtem wymyślonych koncepcjach. Bywa egoistyczny, ludzie dokoła muszą zajmować się jego samopoczuciem, stosunki międzyludzkie znaczą dla niego uzyskiwanie korzyści i do celów potrafi zmierzać nawet poprzez cudzą niedolę. Bywa osobnikiem napastliwym, pragnie rywalizować i posiada zamiłowanie do adrenaliny. To jednostka naturalna, bezproblemowo buduje przyjaźnie, nienawidzi owijać w bawełnę, ale dyplomacja nie jest jego mocnym atutem. Bywa osobnikiem błyskotliwym, jest źródłem przeróżnych planów, nosi w umyśle bogaty zapas opowiadań, lecz często na nieszczęście nie umie zamilknąć w sposobnym momencie.
Jest to osoba samodzielna, nie cierpi wszelkich restrykcji i norm, a więc zawiedzie cię uważanie, iż będzie respektował twoje dyspozycje i zakazy. Cechuje się odwagą, bardzo rzadko lęka się nieprzewidzianych trudności, ponieważ wspaniale znosi napięcie i zachowuje opanowanie bez względu na okoliczności. Jest to człowiek pobudliwy, jest absolutnie przeświadczony, że bezustanna, ociupinę stuknięta improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i częstokroć nasze emocjonalne czyny wykazują największą sprawność. Znamionuje się pogodą, cieszy się życiem, lęk przed dokonaniem błędu nie zatrzymuje go, dlatego nie traci nadziei nawet w trudnych sytuacjach. Często bywa ksenofobiczny, lubi pouczać osoby dookoła, na całej całej planecie jedynie on widzi sprawy należycie, więc częstokroć zaczyna konfrontacje ze znajomymi. Jest to jednostka żywiołowa, drażnią go niepewne sytuacje wymagające wielostronnego badania i często jest napędem całej drużyny pracowniczej. To człowiek tolerancyjny, ma niezmiernie uważną i wieloaspektową psychikę i jednostek innych i nietypowych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, a zatem nie toleruje u wspólników wyłącznie niedoboru szacunku dla innych. Jest to osobnik zdecydowany, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń potrafi być bardzo konsekwentny, nierzadko wręcz agresywny, z pasją urzeczywistnia potężne rewolucje i innowacje oraz z radością przyjmuje wszelkie pozytywne reformy w rzeczywistości.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 07 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.