Lew, 06 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 06 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać nadwyraz korzystnego samopoczucia, postaraj się sprawić sobie coś pocieszającego.

zdrowie: jesteś w stosunkowo kiepskiej formie, uważaj na siebie oraz nie bierz się za pracochłonne prace.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do najbliższej osoby, bowiem przypuszczalnie ujawnią się w tej dziedzinie nagłe problemy.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Mężczyzna lew urodzony dnia 6 sierpnia uwielbia zachowywać się towarzysko, jest wulkanem przeróżnych planów, eskorta szerokiego audytorium oznacza dla niego najlepszą rozrywkę, jednakże potrafi także nudzić na śmierć mówieniem bezustannie o określonej rzeczy. Jest to osoba energiczna, promieniuje niesamowitym światłem i haruje niby koparka. To jednostka ciekawska, pragnie przyswajać wiedzę o nowych dziedzinach, więc jest szkolnym orłem w sprawach omijanych poprzez pozostałych osobników oraz częstokroć para się niecodziennymi zainteresowaniami. Bywa człowiekiem kłótliwym, nie znosi nieoczekiwanych ograniczeń i mężnie zmaga się z przeszkodami. Jest to osoba lojalna, partnerzy są dla niego niezmiernie cenni, do związków podchodzi niezwykle serio, aczkolwiek często w tej spontanicznej przyjazności umie zaniedbać osobiste interesy. To osobnik zdyscyplinowany, potrafi umiejętnie zarządzać swoimi siłami, umie się należycie motywować, jednak potrafi być przesadnie oficjalny w nieprzewidzianych okolicznościach. Lubi zachowywać się egoistycznie, jest zupełnie skupiony na sobie i wszelkie aktywności powinny oscylować dokoła jego ego. Jest to jednostka bezpośrednia, umie szybko zostać przyjacielem, nie lubi krążyć dookoła tematu, lecz przy tym nie umie być taktowny. To człowiek autokratyczny, uznaje się za osobę kompetentną w każdym zagadnieniu i przemawianie do jego rozsądku częstokroć nie sprawdza się, dlatego jest unikany w swoim otoczeniu.
Jest to jednostka porywcza, demonstruje dobitnie światu, że wydawałoby się niezorganizowane prace też potrafią zapewniać wyniki i często nasze naturalne reakcje ukazują największą sprawność. To osobnik szybki, męczy go konieczność poczekania na cudze postanowienia i przeważnie zabiera się za działanie natychmiast i bez ociągania. Charakteryzuje się męstwem, nie zatrważają go żadne problemy, gdyż podejmuje starania, by nie myśleć o lęku i jakiekolwiek kłopoty z reguły nie trwożą go. Znamionuje się zaradnością, stroni od realizowania narzuconych dyspozycji, toteż rozczaruje cię oczekiwanie, iż będzie liczył się z twoimi restrykcjami i nakazami. Jest to człowiek wesoły, mocno ufa swojej pomyślnej passie, bawią go zaskakujące doświadczenia i doznania, a więc nie traci nadziei nawet w trudnych sytuacjach. Cechuje się ksenofobią, oczekuje starannej realizacji swoich poleceń, na całym całym globie tylko on ocenia rzeczy właściwie, a zatem umie znaleźć porozumienie wyłącznie ze zbliżonym do niego ekstremistą. Jest to osoba tolerancyjna, ma bardzo uważną i wieloaspektową psychikę i raduje go różnorakość życia i wspólników, zatem nie aprobuje u współtowarzyszy jedynie braku wyrozumiałości. To człowiek silny, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być niezmiernie zorganizowany, chwilami kompletnie brutalny, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz radośnie reaguje na wszelkie korzystne przemiany w rzeczywistości.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 06 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.