Lew, 05 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 05 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć korzystne samopoczucie, używaj życia, takich okresów nie ma za dużo.

zdrowie: jesteś w dosyć słabej kondycji, miej dla siebie wyrozumiałość oraz nie angażuj w rozbudowane przedsięwzięcia.

miłość: sądzę, że swój związek odbierasz jako coś zbyt oczywistego, postaraj się zaskoczyć w tej kwestii najbliższą osobę.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Astrologiczny mężczyzna lew, który urodził się w dniu 5 sierpnia, charakteryzuje się napastliwością, zmierza do tryumfu za wszelką cenę i odważnie zmaga się z przeciwnościami. Bywa osobą ekstrawertyczną, ubóstwia obcować z towarzyszami, bardzo lubi manifestować swoją obecność, lecz często posiada także nadmiernie dobre przeświadczenie o sobie. Częstokroć bywa autokratyczny, czuje się jednostką kompetentną w dowolnym zagadnieniu i cudzy sprzeciw nie ma dla niego znaczenia, a zatem marnie radzi sobie w trakcie kolektywnych działań. Cechuje się szczerością, potrafi być prawdziwym kompanem lojalnym w strapieniach, do małżeństw odnosi się niezwykle serio, aczkolwiek często w tym spontanicznym koleżeństwie umie zapomnieć własne interesy. Jest to osobnik zorganizowany, konsekwentnie podąża do celu, problemy nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak czasem zanadto upiera się przy wcześniej opracowanych pomysłach. To człowiek otwarty, jest lubiony w zespole, prawdomówność to jego najtrafniejsze miano, jednakże niestety, czasami mówi zbyt szczerze. To jednostka ciekawska, uwielbia czerpać wiedzę o nowych rzeczach, dlatego nęcą go sprawy niesamowite i oryginalne oraz jest odpowiedni na znakomitego uczonego. To osobnik energiczny, otwiera jednocześnie rozmaite zadania, rewelacyjnie daje sobie radę ze stresującą harówką i męczy go bezczynność. Bywa człowiekiem egocentrycznym, umie na zimno wyzyskiwać inne osoby, stosunki obustronne oznaczają dla niego otrzymywanie zarobków i jedynie jego prywatne zmartwienia są znaczące.
Znamionuje się stanowczością, przejrzyście i precyzyjnie uzewnętrznia swoje pragnienia, jeśli sytuacja tego wymaga, śmiało i rzeczowo uzasadnia swoje oceny oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to jednostka nietolerancyjna, złoszczą go ludzie o odrębnych orientacjach politycznych, jego koledzy muszą myśleć tak samo jak on, a więc prędko zniechęca do siebie pozostałe osoby. Cechuje się zaradnością, nie znosi jakichkolwiek ograniczeń i reguł, więc zawiedzie cię oczekiwanie, że podporządkuje się zaordynowanym mu dyrektywom. Jest to osobnik bystry, drażni go obowiązek zaczekania na czyjeś decyzje, zazwyczaj zaczyna pracę od razu i bez wahania i częstokroć jest motorem całej drużyny wykonawczej. To człowiek radosny, tryska ożywczym dynamizmem, lęk przed popełnieniem gafy nie obezwładnia go, toteż świetnie funkcjonuje jako odważny racjonalizator. To jednostka tolerancyjna, nie lęka się dziedzin niekonwencjonalnych i różniących się od poprzednio doświadczonych i nie interesuje go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, zatem nie akceptuje u kumpli tylko niedostatku wielkoduszności. To człowiek dzielny, niezmiernie rzadko lęka się nieprzewidzianych przeszkód, albowiem dobrze spełnia się w zawikłanych okolicznościach i wydaje się innym ludziom nieugiętym kamieniem. Jest to osoba porywcza, bardziej wnikliwe obserwowanie go popycha do mniemania, iż życie pod przymusem harmonogramu nie jest optymalną opcją i nie potrzeba nadto przesadzać z bezustannym opanowaniem.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 05 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.