Lew, 03 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 03 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi niezgorsze nastawienie, rzuć się w wir życia, takich momentów nie ma za wiele.

zdrowie: jesteś dziś wulkanem witalności, spożytkuj to najdokładniej, jak to tylko możliwe.

miłość: buzuje w tobie ogień zmysłowości, o ile choćby zechcesz, potrafisz kreować pozytywne związki.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew urodzony w dniu 3 sierpnia lubi zachowywać się agresywnie, urzeczywistnia brawurowe koncepcje, zmierza do sukcesu za wszelką cenę i uwielbia współzawodniczyć. To jednostka metodyczna, potrafi rozsądnie gospodarować swoimi zasobami, trudności nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak często nie wystarcza mu elastyczności wskazanej w naglących okolicznościach. To osobnik bezpośredni, jego bezpośredniość dostarcza mu uznania, prawdomówność to jego najtrafniejszy przydomek, ale jednocześnie nie umie być powściągliwy. Bywa osobą ekstrawertyczną, mówi o swoich najdrobniejszych myślach, lubi czarować swoich dyskutantów, jednakże częstokroć pragnie wygłaszać opinie niezbyt rozsądne. To człowiek ciekawy, otoczenie jest dla niego bezkresnym księgozbiorem, zatem wabią go kwestie wymyślne i nietradycyjne oraz sprawdza się w profesjach połączonych z dociekliwością. Bywa osobnikiem egocentrycznym, do swoich wspólników posiada stosunek całkowicie przedmiotowy, powiązania dwustronne oznaczają dla niego uzyskiwanie korzyści i inne osoby mają rozplątywać jego zmartwienia. To człowiek lojalny, jest niezwykle troskliwy w stosunku do własnej drugiej połowy, do związków małżeńskich odnosi się niezmiernie serio, lecz jego spontaniczny legalizm potrafi skutkować paroksyzmami awersji. Często bywa autokratyczny, czuje się jednostką kompetentną w dowolnej sprawie i przemawianie do jego rozumu częstokroć nie daje rezultatu, toteż słabo radzi sobie podczas kolektywnych zajęć. Jest to osobnik aktywny, realizuje w tym samym czasie różnorodne zadania i ubóstwia znajdować się w permanentnym biegu.
To człowiek szybki, z reguły zabiera się za pracę błyskawicznie i bez ociągania, odważnie wyrywa się rozważaniami przed swoją społeczność i uwielbia postrzegać przed sobą starannie ustalone plany. Jest to jednostka wesoła, w każdym wypadku popatruje z optymizmem w przyszłość, również w klęsce próbuje wynaleźć plusy, więc dobrze funkcjonuje jako odważny racjonalizator. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, jest święcie przeświadczony o osobistej wspaniałości, na całym świecie tylko on pojmuje rzeczy adekwatnie, a zatem często zaczyna potyczki z kolegami. Uwielbia zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, ochoczo walczy z innymi oraz nie odstępuje od realizacji długookresowych inicjatyw dla doraźnej i zwodniczej ulgi. Jest to osoba tolerancyjna, dysponuje bardzo dociekliwym i wielostronnym umysłem i raduje go różnolitość życia i współpracowników, a więc nie aprobuje u partnerów wyłącznie braku wielkoduszności. Jest to człowiek niezależny, decyzje podejmuje na podłożu własnych przemyśleń, dlatego rozczaruje cię przewidywanie, że będzie miał uznanie dla twoich zakazów i zaleceń. Charakteryzuje się odwagą, nie zatrważają go żadne kłopoty, albowiem umie pokonać swój strach i okazuje pokaźną samodyscyplinę. Jest to jednostka impulsywna, bardziej wnikliwe obserwowanie go prowadzi do mniemania, iż nieustanna, odrobinkę szalona jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i częstokroć nasze naturalne reakcje ukazują największą sprawność.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 03 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.