Lew, 20 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 20 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać dobre nastawienie, ciesz się życiem, trudno zgadnąć, kiedy pojawi się jeszcze jeden porównywalny okres.

zdrowie: to moment całkiem niezgorszej formy, idź śmiało na przód zademonstrować światu, na co cię stać.

miłość: twój wdzięk rozkwita, twoje życzenia teraz mają szansę się urzeczywistnić.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew urodzony w dniu 20 sierpnia bywa egocentryczny, nie zważa na interesy innych ludzi i pozostałe osoby muszą rozplątywać jego zmartwienia. To jednostka władcza, postrzega się za osobę wykwalifikowaną w każdej dziedzinie i częstokroć nie posiada wiedzy o społecznym odbiorze swojej postaci, a więc często staje się wyobcowanym i nielubianym despotą. To osobnik szczery, potrafi momentalnie nawiązać znajomość, szczerość to jego najtrafniejszy przydomek, aczkolwiek niestety, niejednokrotnie mówi zbyt otwarcie. To człowiek ciekawy, pragnie zrozumieć wszystko, a zatem zawsze dokłada starań, by popatrzeć za widnokrąg oraz otrzymuje doskonałe oceny w wybranych zagadnieniach. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do zyskownego ukończenia, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak nierzadko przesadnie przywiązuje się do wcześniej obmyślonych koncepcji. Znamionuje się wiernością, jest uczciwym i sumiennym pracownikiem, do związków podchodzi niezwykle serio, lecz chwilami w swojej uczciwości sięga aż do sztuczności. To jednostka energiczna, inicjuje jednocześnie najrozmaitsze sprawy i porywa kolegów swoją bezgraniczną siłą. Bywa osobnikiem agresywnym, realizuje zuchwałe plany i pożąda zwycięstwa za wszelką cenę. To osoba towarzyska, ubóstwia obcować z kompanami, asysta ogromnej publiczności stanowi dla niego perfekcyjną rozrywkę, ale na nieszczęście umie też uznawać się za krynicę mądrości.
Charakteryzuje się samodzielnością, decyzje podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, więc zawiedzie cię uważanie, że posłucha kogoś bez walki. Jest to człowiek bystry, znużony oglądaniem ludzkiej niezdarności chce częstokroć wykonać coś na własną rękę, wszelki problem chce rozwikłać w jednej chwili i drażnią go problematyczne sytuacje wymagające wszechstronnego rozpatrywania. Jest to osoba tolerancyjna, dysponuje niezmiernie dociekliwą i wieloaspektową umysłowością i ludzi różnych i dziwnych nie uważa na wstępie za zagrożenie, toteż jest aktywistą charytatywnym starającym się o równouprawnienie osób marginalizowanych. Jest to jednostka pogodna, zachwyca się istnieniem, choćby w przegranej próbuje wynaleźć plusy, zatem doskonale radzi sobie w zadaniach obarczonych ryzykiem. To człowiek zdecydowany, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń potrafi być bardzo metodyczny, niekiedy kompletnie drapieżny, z zapałem urzeczywistnia potężne przewroty i innowacje oraz nie wyrzeka się realizowania długofalowych projektów dla chwilowego i iluzorycznego wytchnienia. Często bywa nietolerancyjny, jest święcie przeświadczony o swojej nieomylności, dowolną niezgodność opinii uznaje za akt wrogości, dlatego umie dogadać się wyłącznie z podobnym do niego maniakiem. To osobnik impulsywny, prezentuje stanowczo całemu globowi, iż na pierwszy rzut oka przypadkowe prace też potrafią zapewniać wyniki i można sobie pozwolić na żywiołowe doświadczanie przeżyć i uzewnętrznianie się. Cechuje się śmiałością, nie zatrważają go nijekie trudności, gdyż stara się nie powracać myślami do strachu i wykazuje dużą samokontrolę.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 20 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.