Lew, 18 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 18 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi zadowalający nastrój, chwytaj życie za rogi, nie wiesz, kiedy przydarzy się powtórnie równie dobry dzień.

zdrowie: kondycja Ci dziś służy, nie bój się zabiegać o lepsze jutro.

miłość: znudzenie w życiu emocjonalnym, wypracowanie spełnienia nakazuje w tym obszarze niebagatelnego wkładu.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lew, który przyszedł na świat w dniu 18 sierpnia, jest to jednostka bezpośrednia, bez problemów zawiera przyjaźnie, nie maskuje własnych emocji, ale wspaniałomyślność nie jest jego silną cnotą. Bywa autokratyczny, pragnie zniewolić cały świat i przemawianie do jego rozumu często nie daje rezultatu, więc częstokroć przeobraża się w osamotnionego i unikanego szefa. Jest to człowiek zdyscyplinowany, umie rozsądnie gospodarować swoimi zasobami, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak marnie daje sobie radę z błyskawicznie zmieniającymi się okolicznościami. Uwielbia zachowywać się agresywnie, działa porywczo, nie cierpi najmniejszych utrudnień i mknie zdecydowanie na przód. To osoba towarzyska, mówi o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, asysta szerokiego audytorium implikuje dla niego perfekcyjną rozrywkę, lecz umie też nużyć gadaniem ciurkiem o jakimś temacie. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie zważa na potrzeby pozostałych ludzi, jedynie jego prywatne problemy są ważne i do swoich kolegów posiada nastawienie całkowicie przedmiotowe. Jest to osobnik przebojowy, płonie wewnętrznym blaskiem, męczy go bezczynność i odpoczywa aktywnie. To jednostka dociekliwa, ubóstwia dokształcać się w oryginalnych rzeczach, toteż pociągają go kwestie niespotykane i nowatorskie oraz ochoczo przyswaja wiedzę o różnych dziedzinach. Jest to człowiek szczery, jest bardzo opiekuńczy wobec własnej drugiej połowy, jest niezwykle ceniony przez współpracowników, aczkolwiek często w tej immanentnej kurtuazji potrafi zapomnieć osobiste interesy.
Jest to osoba nietolerancyjna, uwielbia upominać ludzi dookoła, każdą niezgodność opinii uznaje za agresję, a więc umie dogadać się wyłącznie ze zbliżonym do niego maniakiem. Jest to osobnik popędliwy, dokładniejsze obserwowanie go prowadzi do przeświadczenia, iż egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest najtrafniejszym wyborem i warto sobie zezwolić na żywiołowe smakowanie doznań i manifestowanie się. Charakteryzuje się wesołością, mocno wierzy w swoje szczęście, choćby w niepowodzeniu usiłuje wykryć pozytywy, dlatego doskonale spełnia się w sprawach wypełnionych zagrożeniem. Jest to osoba tolerancyjna, ma niezmiernie ciekawski i wielostronny umysł i bawi go rozmaitość życia i wspólników, a zatem nie aprobuje u współtowarzyszy tylko nieposiadania szacunku dla innych. To jednostka odważna, nie zatrważają go jakiekolwiek trudności, gdyż pracuje nad tym, by zwykle nie bać się z góry i wykazuje pokaźne panowanie nad sobą. Znamionuje się stanowczością, zazwyczaj żyje żywiołowo i na wysokich obrotach, chętnie współzawodniczy z innymi oraz z radością przyjmuje wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. Jest to osoba zaradna, nie znosi jakichkolwiek barier i norm, zatem szaleństwem jest uważanie, że zrealizuje zaordynowane mu dyrektywy. To człowiek szybki, przeważnie zaczyna aktywność natychmiast i bez odwlekania, znużony podziwianiem ludzkiej nieporadności woli częstokroć wykonać coś osobiście i odstrasza go nieobecność skutków swoich bieżących działań.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 18 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.