Lew, 16 sierpnia ☆ Panowie

Lew, 16 sierpnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden typowy poranek, spróbuj go jakoś ubarwić, nie pozwól żeby zrządzenia gwiazd zburzyły twoje zamysły.

zdrowie: niestety potrzeba oświadczyć, iż dzisiejszego dnia twoja witalność jest całkiem kiepska, to zły dzień do ciężkiej pracy.

miłość: prawie na pewno nadszedł niewłaściwy okres na zawieranie kolejnych związków, najlepiej wydaje się siedzieć w swoim lokum i poświęcić się czytaniu.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Pan lew, który urodził się w dniu 16 sierpnia, bywa osobą kłótliwą, wciela w życie śmiałe pomysły, nie lubi niespodziewanych ograniczeń i wydaje się autentycznym awanturnikiem. To człowiek zdyscyplinowany, okazuje upór i zdyscyplinowanie, kłopoty nie potrafią prędko go zniechęcić, jednak umie być przesadnie konwencjonalny w nietypowych sytuacjach. To jednostka ciekawa, wypełnia go żądza mądrości, więc w każdym wypadku usiłuje zajrzeć za kraniec rzeczywistości oraz otrzymuje znakomite oceny w preferowanych zagadnieniach. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, jest głównym aktorem wszelkiego balu, bardzo uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, aczkolwiek często niestety nie potrafi zmilczeć w odpowiedniej chwili. To osoba bezpośrednia, jego prostolinijność zapewnia mu sympatię, ubóstwia mówić bez ogródek, jednakże wspaniałomyślność nie jest jego wybijającą się cechą. Jest to jednostka przedsiębiorcza, promieniuje wewnętrznym żarem i nie unika roboty. Jest to człowiek wierny, jest niezmiernie troskliwy wobec własnego współmałżonka, jest niezwykle poważany przez współpracowników, lecz czasami w swoim zaangażowaniu dosięga aż do bufonady. Lubi zachowywać się egoistycznie, z ociąganiem oddaje coś innym osobom, wszelkie sprawy powinny krążyć dookoła jego persony i umie bez emocji wykorzystywać pozostałych ludzi. To jednostka autokratyczna, uważa się za osobę kompetentną w dowolnej dziedzinie i nie lęka się osądu swojego postępowania, a zatem częstokroć spotyka się z cichym nieposłuszeństwem w stosunku do swoich aktywności.
Uwielbia zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą żywe świadectwo, że wydawałoby się nieuporządkowane prace też potrafią dostarczać wyników i nie trzeba nadmiernie przeholowywać z nieprzerwanym opanowaniem. Znamionuje się kompromisowością, nie obawia się rzeczy nowatorskich i różniących się od uprzednio doświadczonych i nie kręci go przekonywanie kolegów do swoich poglądów, zatem jest aktywistą filantropijnym walczącym o równouprawnienie osób nękanych. Cechuje się niezależnością, nienawidzi wdrażania zewnętrznych zarządzeń, a więc niech ci nie zdaje się, iż będzie respektował twoje bariery i polecenia. Jest to człowiek odważny, umie zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, ponieważ dąży do tego, by z reguły nie bać się na zapas i jawi się pozostałym ludziom nieporuszoną opoką. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, walczy z każdym sądzącym w inny sposób, na całym całym globie tylko on widzi sprawy należycie, toteż często prowadzi starcia ze znajomymi. To osobnik silny, w realizowaniu własnych zamierzeń potrafi być bardzo metodyczny, niejednokrotnie na wskroś bezwzględny, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne przemiany w życiu. Charakteryzuje się pogodą, tryska pozytywnym dynamizmem, ekscytują go oryginalne doświadczenia i wyzwania, dlatego nie traci nadziei nawet w przykrych warunkach. To jednostka szybka, drażnią go niejednoznaczne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego badania, zazwyczaj zaczyna działanie błyskawicznie i bez wahania i odważnie wykracza rozważaniami przed swoją społeczność.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 16 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.