Lew, 27 lipca ☆ Panowie

Lew, 27 lipca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan samopoczucia poniżej średniej, będzie ci niezbędne wiele siły woli, żeby nie przeputać całego dnia na zbytecznym marudzeniu.

zdrowie: stanowisz dziś wulkan energii, wykorzystaj ten fakt najskuteczniej, jak tylko możesz.

miłość: zapewne przyszedł konflikt w relacji z partnerem, najbezpieczniej spędzić czas w swoim lokum i poświęcić się porządkom.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lew urodzony dnia 27 lipca cechuje się agresją, nie znosi niespodziewanych komplikacji, jawi się prawdziwym łobuzem i wciela w życie fantastyczne marzenia. To osoba wścibska, wypełnia go potrzeba nauki, a zatem zawsze usiłuje zerknąć za widnokrąg oraz często zajmuje się osobliwymi zamiłowaniami. To człowiek aktywny, nie boi się pracy, dobrze radzi sobie z niespokojną harówką i męczy go bezczynność. To osobnik towarzyski, jest najważniejszym artystą każdej balangi, jego przeciętne ruchy zdają się być wymyślnym przedstawieniem, jednakże częstokroć niestety nie potrafi zmilczeć w sposobnym momencie. Charakteryzuje się szczerością, jest bardzo ciepły dla własnego towarzysza życia, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niego sprawą niepodważalną, jednak często w tej immanentnej przyjazności umie zaniedbać osobiste interesy. To jednostka naturalna, jego bezpośredniość dostarcza mu powodzenia w towarzystwie, ubóstwia wyrażać się bez owijania w bawełnę, ale częstokroć nie starcza mu subtelności. Bywa władczy, działa jak wandal i cudzy protest nie ma dla niego wagi, toteż potrafi prowokować rebelie pomiędzy swoimi podwładnymi. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje zamierzenia do korzystnego finiszu, postępuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie interesuje go wzmocnienie pozytywnych relacji ze znajomymi i wszelkie rzeczy powinny oscylować dokoła jego ego.
Jest to człowiek pobudliwy, stanowi żywy dowód, iż egzystencja pod presją planu nie jest najtrafniejszą decyzją i częstokroć nasze spontaniczne działania okazują największą skuteczność. To osobnik szybki, denerwują go niejasne sytuacje wymagające wieloaspektowego rozważenia i momentalnie dostosowuje się do oczekiwań okoliczności. To jednostka radosna, tryska ożywczym entuzjazmem, fascynują go nowe wyzwania i przeżycia, zatem wyśmienicie sprawuje się jako dzielny wynalazca. To osoba niezależna, naprawdę kocha się w zupełnej autonomii wyboru, dlatego zawiedzie cię spodziewanie się, że posłucha zakomunikowanych mu dyspozycji. Uwielbia zachowywać się stanowczo, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, nie doznaje oporu przed demolowaniem istniejącego ładu oraz nie rezygnuje z ucieleśniania długofalowych projektów dla tymczasowej i zwodniczej wygody. Jest to jednostka nietolerancyjna, oczekuje ścisłego wykonywania swoich rozkazów, dowolną niezgodność stanowiska uważa za napaść, a więc często wszczyna starcia z kolegami. Znamionuje się odwagą, nie trwożą go jakiekolwiek trudności, bo potrafi przezwyciężyć własny lęk i wydaje się pozostałym ludziom twardym kamieniem. Charakteryzuje się kompromisowością, nie stroni od zagadnień nowatorskich i różnych od uprzednio doświadczonych i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, więc jest działaczem filantropijnym zabiegającym o swobodę ludzi represjonowanych.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ lew, 27 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.