Koziorożec, 09 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 09 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć wyborne samopoczucie, ruszaj ujarzmiać ziemię.

zdrowie: obawiam się, iż dziś twoja sprawność jest wybitnie marna, to niewskazany czas do ciężkiej pracy.

miłość: szarość w życiu emocjonalnym, postaraj się zaintrygować w tej kwestii partnera.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Pan koziorożec urodzony dnia 9 stycznia charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, okazuje opanowanie i konsekwencję, przeszkody nie potrafią prędko go zrazić, jednak marnie znosi gwałtownie zmieniające się sytuacje. Bywa władczy, nie znosi kwestionowania własnych koncepcji i uważa za zagrożenie osoby nieaprobujące jego stanowiska, toteż jest wyalienowany w swoim środowisku. To człowiek formalny, jego zachowanie jest często schematyczne, jest dość konwencjonalny choć zawsze też niezwykle uprzejmy, dlatego jest to perfekcyjny organizator. Znamionuje się cierpliwością, w liceum częstokroć zdobywa dobre noty, wytrwałość dopomaga mu wychwycić zależności niedostrzegalne dla normalnych osób i umie być wielkodusznym i empatycznym kumplem. Bywa osobnikiem skrupulatnym, traci czas na niuanse i nie widzi całości spoza detali, dlatego niestety zwielokrotnianie dociekań często uznaje za ważniejsze od szukania odpowiedzi. Jest to jednostka szczera, potrafi być doskonałym towarzyszem użytecznym w zmartwieniach, oddanie w związku jest dla niego sprawą nie budzącą wątpliwości, aczkolwiek częstokroć w tej immanentnej uprzejmości umie nie dopilnować osobistych potrzeb. To osobnik zachowawczy, ubóstwia posiadać spójną opinię w stosunku do wszelkich kwestii, jest przeświadczony o nieodmiennej poprawności przedtem wytworzonych punktów widzenia, zatem często czuje się nie na miejscu w dzisiejszym, otoczeniu. Jest to człowiek przebojowy, wypoczywa czynnie, dysponuje nieprzebranymi pokładami energii i irytuje go brak zajęcia.
Jest to osoba kompromisowa, ochoczo przyswaja wiedzę o awangardowych i pasjonujących rzeczach i osobników różnych i niekonwencjonalnych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, a więc nie aprobuje u znajomych wyłącznie niedoboru wielkoduszności. To człowiek zdecydowany, zrozumiale i starannie komunikuje swoje pragnienia, entuzjastycznie wdraża potężne modernizacje i przewroty oraz nie pozwala się skonfundować. Jest to jednostka grzeczna, nie boi się zajmować się rozsądzaniem zwad, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a wręcz stukniętych i mierzące się z nimi osoby przeważnie w mig skłaniają do wycofania się. Cechuje się śmiałością, potrafi urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, gdyż bardzo dobrze sprawdza się w zawikłanych okolicznościach i dowolne problemy raczej nie przerażają go. To osobnik szykowny, poświęca się wykwintnym rozrywkom i jego towarzyskie zwyczaje są w każdym wypadku nieskazitelne, więc obfitość gotówki bardzo ułatwia mu wiedzenie bytu zgodnego z jego naturą. Jest to człowiek powolny, nie szacuje tylko w oparciu o wygląd, albowiem szczególnie lubi ergonomię i każdy przedmiot musi mieć dla niego jakiś cel. Znamionuje się rzetelnością, jest niezmiernie cierpliwy i konsekwentny, jego projekty nie zawierają dziur, a zatem w długoterminowej perspektywie zazwyczaj przegania impulsywnych przodowników. Charakteryzuje się rozwagą, unika nieroztropnych aktywności, bacznie przegląda posiadane ekstrapolacje i informacje oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, ale metodycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 09 stycznia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.