Koziorożec, 19 stycznia ☆ Panowie

Koziorożec, 19 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia wzlatuje ku niebu, ruszaj do ofensywy.

zdrowie: to moment dość niezgorszej sprawności, idź chwacko przed siebie zaprezentować światu, co jesteś w stanie osiągnąć.

miłość: z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w związku, zdobądź to, czego potrzebujesz.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Mężczyzna koziorożec urodzony dnia 19 stycznia bywa drobiazgowy, pragnie poznać najdrobniejsze elementy poznawanej dziedziny i nie dostrzega obrazu struktury, dlatego niestety zwielokrotnianie zastrzeżeń częstokroć uznaje za ważniejsze od szukania odpowiedzi. Znamionuje się cierpliwością, upór w dochodzeniu do finału często pozwala mu uzyskać sukces, częstokroć bawi go wędkowanie i umie z uwagą słuchać ludzkich gawęd. To osoba metodyczna, metodycznie dąży do mety, potrafi się należycie inspirować, jednak słabo znosi szybko przeistaczające się okoliczności. Jest to człowiek aktywny, mozoli się niby maszyna, odpoczywa czynnie i wyśmienicie daje sobie radę z nerwową robotą. Jest to osobnik oficjalny, chce posiadać przemyślaną ripostę na każde dające się pomyśleć pytanie, wydaje się być trwale zablokowany w nieodmiennym sposobie działania, a więc nie jest lubianym aktywistą. Często bywa autokratyczny, postrzega się za jednostkę wykwalifikowaną w dowolnej sprawie i czyjś sprzeciw nie ma dla niego znaczenia, zatem częstokroć napotyka bierny opór wobec swoich aktywności. Jest to osoba tradycjonalistyczna, nie lubi nieoczekiwanych innowacji i wymyślności, w swoich pociechach z największą przyjemnością widziałby własne duplikaty, a zatem często wszczyna agresywne utarczki z własnymi dziećmi. To osobnik wierny, jest poważanym i słownym podwładnym, ofiarność w małżeństwie jest dla niego rzeczą niepodważalną, jednakże częstokroć w tej wrodzonej kurtuazji umie zaniedbać osobiste interesy.
To człowiek powolny, nie pociąga go kozaczenie, bo zawsze rozpatruje zakładane korzyści i wszelki obiekt musi posiadać dla niego jakiś cel. To jednostka wyrafinowana, para się zbytkownymi zabawami i jego społeczne zwyczaje są w każdym wypadku doskonałe, toteż często uznaje się za arbitra odpowiedniego stylu. Jest to osobnik rozważny, podejmuje próby, by nie reagować odruchowo, uważnie przepatruje posiadane zapisy i antycypacje oraz nie ufa koncepcjom stworzonym na kolanie. To człowiek grzeczny, można mu zlecić wykonywanie ambitnych zleceń, które tyczą się zagadnień bardzo skomplikowanych i mierzące się z nimi osoby przeważnie prędko prowadzą do poddania się. Jest to jednostka zdecydowana, przejrzyście i precyzyjnie komunikuje swoje pragnienia, potrafi wyegzekwować załatwienie zarządzonych zarządzeń oraz radośnie podchodzi do wszelkich pomyślnych przemian w życiu. Charakteryzuje się sumiennością, zupełnie nie przeciąga zadań do zrealizowania, utrzymuje równy, lecz skuteczny rytm działalności, więc mimo iluzorycznej opieszałości na ogół urzeczywistnia swoje plany. Cechuje się tolerancyjnością, nie obawia się dziedzin nowatorskich i różnych od uprzednio zgłębionych i nie kręci go przekonywanie kompanów do swoich poglądów, a zatem nie toleruje u wspólników wyłącznie braku szacunku dla innych. Znamionuje się męstwem, niezwykle rzadko lęka się zaskakujących trudności, ponieważ doskonale wytrzymuje stres i okazuje opanowanie bez względu na warunki.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 19 stycznia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.