Koziorożec, 30 grudnia ☆ Panowie

Koziorożec, 30 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć rewelacyjne samopoczucie, wyrusz do ataku.

zdrowie: z żalem muszę zawiadomić, że twoja wydajność jest całkiem licha, to jest zły czas do ciężkiej pracy.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł niewskazany czas na zapoznawanie osób, najsensowniej będzie pozostać w domu i zająć się medytacjom.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożec urodzony w dniu 30 grudnia to jednostka autokratyczna, nienawidzi krytykowania swoich decyzji i częstokroć nie posiada wiedzy o zbiorowej percepcji swojej postaci, zatem słabo spełnia się w trakcie kolektywnych czynności. Znamionuje się konsekwencją, wykonuje pracę bez niepotrzebnych sprintów, przeszkody nie umieją prędko go zdeprymować, jednak nieraz zbyt upiera się przy już stworzonych planach. Jest to osobnik szczery, jest poważanym i sumiennym podkomendnym, próbuje działać odpowiednio do swoich przekonań, ale jego naturalna prawość potrafi rodzić wybuchy antypatii. Jest to osoba konserwatywna, unika nawet drobnych udziwniań i innowacji, na wszelką zmianę zerka zawistnie i sceptycznie, więc często czuje się zagubiony we współczesnej, rzeczywistości. Cechuje się cierpliwością, sprawdza się w roli wziętego nauczyciela, umie uważnie słuchać cudzych historii i determinacja w zmierzaniu do celu częstokroć pomaga mu osiągnąć bogactwo. To człowiek przebojowy, irytuje go leniuchowanie, inicjuje jednocześnie przeróżne sprawy i promieniuje niesamowitym żarem. Bywa konwencjonalny, chce dysponować sprawdzoną odpowiedzią na dowolną dającą się pomyśleć zaczepkę, zdaje się być na zawsze unieruchomiony w nieodmiennym trybie zachowania, dlatego nie jest lubianą duszą towarzystwa. To jednostka skrupulatna, odbiera konstrukcję jako wielki stos szczegółów i nie zauważa panoramy całości, dlatego niestety naukowe rozważania potrafią być dla niego ważniejsze niż rzeczywiste poszukiwanie strategii.
To osoba rozważna, to ostrożny i odważny zarządca, buduje przemyślane projekty oraz nie ufa pomysłom wykonanym w pośpiechu. Jest to jednostka dzielna, nie zatrważają go jakiekolwiek kłopoty, gdyż wyśmienicie wytrzymuje stres i dowolne przeciwności zwykle nie przerażają go. To osobnik stanowczy, klarownie i starannie uzewnętrznia swoje oczekiwania, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz nie pozwala się skonfundować. To człowiek flegmatyczny, ciężko go omotać wytwornymi sloganami, albowiem najistotniejsza jest dla niego faktyczna funkcjonalność i w osobistych ocenach w każdym wypadku opiera się na zimnych obliczeniach. To osoba taktowna, daje radę znaleźć efektywne rozstrzygnięcia problemów, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie również dla biegłych i pomysłowych graczy politycznych i siłujących się z nimi ludzi przeważnie błyskawicznie skłaniają do kapitulacji. Jest to jednostka wyrafinowana, z największą satysfakcją przyodziewa się w najbardziej rozchwytywane w tej chwili i szykowne ubiory i jego towarzyskie zwyczaje są zawsze idealne, toteż szczęśliwy jest jako dysponent pokaźnej fortuny. Charakteryzuje się kompromisowością, chętnie uczy się oryginalnych i ciekawych rzeczy i raduje go rozmaitość otoczenia i współpracowników, a zatem bywa wolontariuszem charytatywnym ubiegającym się o swobodę osób marginalizowanych. Cechuje się słownością, to żywy wzór pioniera, pracuje według skrupulatnie wypracowanego scenariusza, a więc należy doszkalać się od niego racjonalizmu oraz efektywności.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 30 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.