Koziorożec, 29 grudnia ☆ Panowie

Koziorożec, 29 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny będzie dosyć kiepski, postaraj się zafundować sobie coś pocieszającego.

zdrowie: moc po prostu gorzeje w Twoim wnętrzu, wykorzystaj tę okoliczność najdoskonalej, jak tylko się da.

miłość: niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, czego potrzebujesz w miłości, twoje życzenia teraz mogą się spełnić.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalny pan koziorożec urodzony dnia 29 grudnia jest to osobnik konserwatywny, stroni od nawet drobnych ekstrawagancji i reform, na wszelką innowację zerka wrogo i ostrożnie, a więc nie toleruje wokół siebie jakichkolwiek innowatorów. Jest to osoba przebojowa, relaksuje się aktywnie i posiada bezgraniczne zapasy energii. Bywa człowiekiem pedantycznym, interesuje się mało istotnymi drobiazgami i częstokroć nie umie dojrzeć sedna sprawy, dlatego niestety potrafi utknąć na cały dzień w działaniu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje plany do korzystnego końca, trudności nie potrafią prędko go zniechęcić, jednak często nie starcza mu inicjatywy potrzebnej w naglących wypadkach. Częstokroć bywa oficjalny, wygląda jak wóz bez resorów, zdaje się być trwale zacięty w niezmiennym sposobie zachowania, a zatem najlepsze wyniki osiąga w technologicznych przedmiotach wypranych ze szpanerskich ozdób. Jest to jednostka lojalna, jest niezwykle kochający dla własnego towarzysza życia, jest niezmiernie poważany przez współtowarzyszy, aczkolwiek często w tym immanentnym koleżeństwie umie nie zaspokoić osobistych interesów. Charakteryzuje się wytrwałością, potrafi być pobłażliwym i empatycznym kolegą, w minionych czasach umiałby być benedyktynem piszącym zakurzonych księgach i potrafi umiejętnie wyczekiwać na odpowiedni moment. Jest to osoba dominująca, działa jak hultaj i odwoływanie się do jego rozumu częstokroć nie sprawdza się, więc słabo spełnia się podczas grupowych czynności.
Jest to osobnik kulturalny, daje radę znaleźć wydajne rozwiązania problemów, które wymagają obowiązku zastosowania błyskotliwych i nieraz dosyć skomplikowanych argumentów i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych poprzedników. Znamionuje się kompromisowością, nie wadzą inne gusty i sprawnie modyfikuje istniejące przekonania w konfrontacji ze świeżymi doświadczeniami, zatem próbuje unikać stukniętych pomyleńców pochłoniętych wygłaszaniem najdoskonalszych koncepcji. Lubi zachowywać się powolnie, nie osądza tylko po wyglądzie, albowiem liczy się dla niego głównie faktyczna użyteczność i w każdym wypadku stara się kreować długookresowe przewidywania. Cechuje się wysublimowaniem, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej poszukiwane właśnie i eleganckie ubrania i w dowolnej swojej aktywności dąży do tego, by zdobywać mistrzostwo, toteż często postrzega się za arbitra właściwej stylistyki. To człowiek nieustraszony, bardzo rzadko obawia się nieznanych przeszkód, bo umie pokonać własny strach i wykazuje pokaźne panowanie nad sobą. To osobnik ostrożny, wystrzega się pośpiesznych działań, rozważa różnorodne scenariusze posunięć oraz nie polega na pomysłach utworzonych niestarannie. Charakteryzuje się sumiennością, zadanie jest dla niego rzeczą nienaruszalną, utrzymuje jednorodny, ale produktywny rytm pracy, a więc w długiej perspektywie zazwyczaj przegania gwałtownych pionierów. Znamionuje się siłą, przejrzyście i starannie uzewnętrznia swoje oczekiwania, potrafi wymóc wykonanie zarządzonych zarządzeń i nie pozwala się zdezorientować.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 29 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.