Koziorożec, 25 grudnia ☆ Panowie

Koziorożec, 25 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać rewelacyjne samopoczucie, udaj się ku sukcesowi.

zdrowie: będziesz się dziś czuć dosyć niespecjalnie, weź się do jakieś typowej pracy.

miłość: pała w tobie żar namiętności, jeżeli przynajmniej zechcesz, potrafisz umacniać dobre relacje.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalny mężczyzna koziorożec, który urodził się w dniu 25 grudnia, jest to jednostka dominująca, czuje się osobą wykwalifikowaną w dowolnym zagadnieniu i nie boi się oceniania swojego postępowania, zatem źle radzi sobie w trakcie grupowych czynności. To osobnik pedantyczny, postrzega budowlę jako potężny zespół niuansów i często nie umie dostrzec znaczenia problemu, dlatego niestety zwielokrotnianie zastrzeżeń częstokroć uważa za istotniejsze od wynajdywania odpowiedzi. Jest to człowiek zorganizowany, wykonuje pracę bez nieskutecznych zrywów, postępuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak nierzadko zbyt przyzwyczaja się do wcześniej wymyślonych pomysłów. To jednostka lojalna, jest niezwykle ciepły względem własnego współmałżonka, zaangażowanie w związku jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, aczkolwiek często w tej spontanicznej życzliwości potrafi nie dopilnować osobistych interesów. Jest to osoba konserwatywna, z największą satysfakcją działa zawsze analogicznie jak uprzednio, jego współpracownicy mają obowiązek myśleć identycznie jak on, toteż nie znosi dokoła siebie wszelkich rewolucjonistów. Bywa osobnikiem konwencjonalnym, pragnie dysponować kompletną ripostą na każde dające się pomyśleć zapytanie, częstokroć jest pełny ogłady, lecz też odrobinę szablonowy w zachowaniu, a zatem jest to idealny animator. Jest to osoba aktywna, inicjuje równocześnie rozliczne zadania i mozoli się niby traktor. Charakteryzuje się wytrwałością, nieustępliwość pomaga mu spostrzec zależności nieuchwytne dla pozostałych ludzi, na uczelni często uzyskuje imponujące noty i częstokroć jest wyśmienitym przewodnikiem.
To jednostka kompromisowa, chętnie uczy się oryginalnych i fascynujących spraw i nie bawi go przekonywanie przyjaciół do swoich przekonań, a więc dokłada starań, by unikać postrzelonych radykałów zaabsorbowanych oznajmianiem jedynie słusznych poglądów. Jest to osobnik zdecydowany, zmierza do mety bez niepotrzebnych rozterek, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i merytorycznie udowadnia swoje sądy oraz nie stroni od zaczynania zwad. To osoba flegmatyczna, nie oszacowuje tylko w oparciu o wygląd, gdyż wartość ma dla niego głównie praktyczna funkcjonalność i w każdym wypadku stara się kreować dalekowzroczne ekstrapolacje. To człowiek rzetelny, w żadnym razie nie przeciąga zadań do załatwienia, zachowuje monotonne, ale skuteczne tempo aktywności, więc winno się doszkalać się od niego sprawności oraz ergonomii. To osoba wyrafinowana, podziwia żwawe, wyczynowe fury i doznaje upodobania do obcowania z malarstwem, dlatego często jest określany jako tubylczy dyktator mody. To jednostka grzeczna, nie boi się zajmować się mediowaniem sprzeczek, które wymagają wielkiej dozy dyplomatycznej powściągliwości i siłujących się z nimi ludzi zwykle prędko prowadzą do poddania się. Znamionuje się męstwem, umie wykonać sprawy niewykonalne dla innych ludzi, bo podejmuje starania, by zazwyczaj nie martwić się na zapas i jawi się pozostałym ludziom nieugiętą górą. Cechuje się dalekowzrocznością, to przezorny i ambitny zarządca, skrupulatnie komponuje najdrobniejsze działania oraz nie darzy zaufaniem koncepcji sporządzonych na kolanie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 25 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.