Byk, 12 maja ☆ Panowie

Byk, 12 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czega na ciebie niezłe podejście do życia, rzuć się w wir życia, takich momentów nie ma za wiele.

zdrowie: energia aż buzuje w Tobie, spożytkuj ten stan najlepiej, jak to tylko możliwe.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię kryzys w miłości, najsensowniej przebywać w swoim lokum i zajmować się medytacjom.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byk urodzony w dniu 12 maja to jednostka autokratyczna, działa jak awanturnik i odwoływanie się do jego rozumu często nie daje rezultatu, toteż bywa unikany w swoim otoczeniu. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, umie być zwinnym kanciarzem i powiązania dwustronne znaczą dla niego uzyskiwanie profitów. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, nienawidzi niespodziewanych wymyślności i zmian, jest przekonany o niezmiennej prawdziwości wcześniej nabytych punktów widzenia, dlatego nie znosi dokoła siebie jakichkolwiek reformatorów. Charakteryzuje się szczerością, jest bardzo dbały w stosunku do własnego współmałżonka, stara się zachowywać się stosownie do swoich przekonań, lecz nieraz w swojej uczciwości posuwa się aż do bufonerii. Jest to osobnik cierpliwy, w zamierzchłych wiekach potrafiłby być zakonnikiem kaligrafującym drogocennych zwojach, konsekwencja w kroczeniu do mety częstokroć pomaga mu uzyskać bogactwo i umie być wyrozumiałym i wrażliwym przyjacielem. Jest to osoba bezpośrednia, potrafi momentalnie przełamać lody, ubóstwia wyrażać się bez ogródek, ale często nie starcza mu delikatności. Jest to człowiek zdyscyplinowany, pracuje bez nieskutecznych zrywów, trudności nie umieją szybko go zrazić, jednak niekiedy zbytnio przywiązuje się do przedtem wymyślonych pomysłów. Jest to jednostka dobroduszna, nie przywiązuje wagi do sławy, nie wykorzystuje swojej przewagi wobec bezbronnych osób ani nie uważa złości za dobrą inspirację. Bywa osobnikiem sztywnym, wygląda jak bolid bez hamulców, wydaje się być na zawsze zablokowany w nieodmiennej strategii działania, więc jest to kapitalny organizator.
Jest to człowiek spokojny, nie nuży go pracowite wykonywanie powtarzalnych zleceń, zatem niezmiernie nie cierpi być nadzorowany i potrafi zachować opanowanie w stresujących okolicznościach. To jednostka powolna, nie można go raczej zdefiniować jako uporządkowanym, działa tak, jakby w ogóle nie zabiegał o finisz swoich prac. To osoba flegmatyczna, nie osądza tylko powierzchownie, albowiem zawsze rozważa oczekiwane zarobki i w każdym wypadku usiłuje konstruować długofalowe przewidywania. To osobnik śmiały, umie wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, ponieważ stara się nie zastanawiać się nad strachem i wykazuje pokaźną samokontrolę. To jednostka silna, doskonale rozumie swoje oczekiwania, chętnie współzawodniczy z innymi oraz nie boi się wszczynania kłótni. Bywa osobą oschłą, jest omijany przy spraszaniu na eskapady, nie potrafi zbudować zażyłej relacji z drugim człowiekiem, bo przejawianie uczuć stanowi dla niego problem. To jednostka sumienna, obowiązek jest dla niego rzeczą niepodważalną, utrzymuje jednostajny, jednakże skuteczny rytm działalności, a zatem można uczyć się od niego efektywności i ergonomii. Jest to osobnik przezorny, to ostrożny i ambitny przywódca, cierpliwie przepatruje istniejące antycypacje i statystyki oraz pędzi ku sukcesowi mozolnie, aczkolwiek systematycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 12 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.