Bliźniak, 22 maja ☆ Panowie

Bliźniak, 22 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyjątkowe samopoczucie, idź na całość.

zdrowie: uprzedzam, iż dzisiaj twoja sprawność jest całkiem słaba, to niewskazany dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, bo przypuszczalnie nadchodzi lichy moment w miłości.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Zodiakalny mężczyzna bliźnięta urodzony w dniu 22 maja lubi zachowywać się towarzysko, ubóstwia przebywać z kompanami, posiadanie ogromnej widowni oznacza dla niego najlepszą rozrywkę, jednak często pragnie artykułować opinie mało rozumne. To osoba metodyczna, systematycznie prze do mety, funkcjonuje w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak momentami nadto upiera się przy wcześniej stworzonych projektach. Bywa egocentryczny, ludzie dookoła mają zajmować się jego humorem, bez entuzjazmu ofiarowuje coś pozostałym osobom i do zamierzeń potrafi zmierzać chociażby przez cudze nieszczęście. To jednostka ciekawska, uwielbia uczyć się oryginalnych dziedzin, toteż na zawsze zostaje w nim dziecięca zdolność do dziwienia się otoczeniu oraz częstokroć poświęca się wymyślnym zamiłowaniom. Charakteryzuje się elokwencją, w niezmiernie wykwintny sposób zestawia wyrazy, ochoczo uczy się, jednakże często w jego wystąpieniach zwyczajnie brakuje konkretu. Jest to osobnik chwiejny, częstokroć nie wystarcza mu hartu ducha i często nie umie zamknąć zaczętych zadań, dlatego bardzo ciężko toczy się z nim negocjacje. Jest to osoba emocjonalna, wierzy czarnoksięstwu, nie współdziała ze światem komputerów, zatem wszędobylska technologia częstokroć jest dla niego niezaprzeczalnym strapieniem. Znamionuje się wszechstronnością, dobrze spełnia się na dowolnym etacie i nie trwoni dni na bezskuteczne zrzędzenie.
Jest to człowiek ustępliwy, zazwyczaj poszukuje mentora i zwierzchnika, albowiem często znacząco nie starcza mu pewności siebie i skonfrontowany z czyimś naciskiem nie daje rady dopiąć swego. To osobnik taktowny, potrafi wynaleźć wydajne rozwiązania kłopotów, które mają związek z rzeczami niezwykle skomplikowanymi i mierzące się z nimi osoby zwykle w krótkim czasie popychają do rezygnacji. Jest to jednostka kompromisowa, posiada niezmiernie uważny i wielostronny umysł i problemowo aktualizuje dotychczasowe poglądy w konfrontacji ze świeżymi doznaniami, więc nie aprobuje u współtowarzyszy tylko braku poszanowania innych. Cechuje się bezstronnością, usiłuje wznieść się nad swoje resentymenty oraz nie jest prędki z przedsiębraniem działania, a zatem z reguły jest powszechnie uważany za bezstronnego negocjatora. To człowiek nieuważny, umie po trosze znać się na każdym zagadnieniu, aczkolwiek jego sądy częstokroć są niespecjalnie ostrożne, a więc często sam nie pojmuje w pełni swoich posunięć. Charakteryzuje się powolnością, nie zwraca uwagi na pozory, ponieważ kluczowa jest dla niego praktyczna przydatność i w osobistych rozstrzygnięciach zawsze rządzi się wyrachowanymi rachunkami. Jest to osobnik porywczy, jest bezgranicznie przekonany, iż na pozór chaotyczne prace też potrafią zapewniać rezultaty i nie potrzeba nazbyt przeginać z permanentnym opanowaniem. To człowiek szykowny, ceni wyrafinowane napitki i posiłki i w dowolnej swojej aktywności stara się osiągać doskonałość, toteż wniebowzięty jest jako właściciel pokaźnego majątku.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 22 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.