Baran, 25 marca ☆ Panowie

Baran, 25 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny zwykły dzionek, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego energię, nie zezwól by wyskoki horoskopu unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: siła wręcz gorzeje w Twoim wnętrzu, wyzyskaj to najdoskonalej, jak tylko się da.

miłość: powtórnie banalny poranek w związku, postaraj się zaintrygować w tej kwestii siebie i innych.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Mężczyzna baran, który urodził się dnia 25 marca, bywa dominujący, zachowuje się niczym zabijaka i cudzy protest nie ma dla niego wagi, zatem często spotyka się z pasywnym oporem względem swoich działań. To człowiek bezpośredni, jest lubiony w otoczeniu, pragnie przemawiać otwarcie, aczkolwiek częstokroć drażni takim zachowaniem kolegów. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest naturalnym społecznikiem, asysta obszernego audytorium cechuje dla niego najlepszą rozrywkę, ale często niestety nie potrafi zmilczeć w odpowiednim momencie. Częstokroć bywa wojowniczy, działa obcesowo, dąży nieustępliwie do przodu i pragnie postawienia na swoim nawet po trupach. Bywa nadpobudliwy, bez trudu przenosi się od ognistego podekscytowania do zupełnego przygnębienia, migiem nudzi się pracami wymagającymi większego skupienia, toteż wysiłek z reguły nie jest dla niego źródłem zadowolenia. Bywa samolubny, do swoich współpracowników posiada nastawienie całkowicie wyrachowane i jest zupełnie zafiksowany na sobie. Jest to osoba niekonsekwentna, często brakuje mu wytrwałości i umie uaktualniać fundamentalne założenia z godziny na godzinę, a więc bardzo kiepsko sprawdza się jako rodzic lub mentor. To osobnik przedsiębiorczy, wyzwania pokonuje z marszu i ubóstwia znajdować się w nieustannym ruchu. Charakteryzuje się metodycznością, potrafi umiejętnie dysponować swoimi rezerwami, pracuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak źle znosi gwałtownie zmieniające się warunki. Znamionuje się cierpliwością, częstokroć jest kapitalnym nauczycielem, umie uważnie wyczekiwać na stosowną chwilę i często cieszy go wędkowanie. Bywa niesolidny, lubuje się w gwałtownych emocjach, prognozowanie efektów swoich dokonań zostawia innym, dlatego nieczęsto uzyskuje znaczne bogactwo. To człowiek wścibski, rzeczywistość jest dla niego obszerną książnicą, więc pociągają go koncepcje niesamowite i oryginalne oraz spełnia się w profesjach powiązanych z dociekliwością.
Bywa nietolerancyjny, denerwują go osoby o odrębnych opiniach, dowolną sprzeczność stanowiska uznaje za atak, a zatem częstokroć toczy wojny ze znajomymi. To człowiek przewidujący, próbuje nie reagować emocjonalnie, rozpatruje różnorodne harmonogramy posunięć i nie darzy zaufaniem projektów wykonanych w pośpiechu. To osobnik szykowny, para się wyrafinowanymi uciechami i w każdej swojej aktywności stara się zdobywać doskonałość, zatem mnogość gotówki niezwykle udogadnia mu wiedzenie egzystencji korespondującej z jego osobowością. Cechuje się kompromisowością, nie boi się dziedzin nowatorskich i odmiennych od wcześniej zgłębionych i bez problemu modyfikuje dotychczasowe poglądy w konfrontacji z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, a więc jest aktywistą filantropijnym walczącym o swobodę mniejszości. To człowiek dzielny, potrafi zrealizować sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, albowiem dąży do tego, by raczej nie zamartwiać się z góry i jakiekolwiek problemy przeważnie nie zatrważają go. Lubi zachowywać się spontanicznie, bardziej uważne obserwowanie go skłania do przeświadczenia, iż na pozór przypadkowe działania też umieją przynosić wyniki i powinno się sobie zezwolić na niepohamowane smakowanie odczuć i uzewnętrznianie się. Jest to jednostka zdecydowana, przejrzyście i starannie komunikuje swoje potrzeby, nie odczuwa awersji przed demolowaniem istniejącego porządku oraz nie pozwala się skonfundować. Jest to osoba żywiołowa, często bywa koniem pociągowym całej grupy roboczej i zniechęca go niedostatek skutków swoich bieżących prac. To człowiek beztroski, nie stroni od przeciwności oraz nierzadko potrafi przegapić nieomal niezaprzeczalne zagrożenie, mimo że wie o tej swojej niedoskonałości. Jest to osobnik zaradny, decyzje podejmuje na bazie własnych przemyśleń, dlatego rozczaruje cię oczekiwanie, że usłucha zaordynowanych mu instrukcji. Bywa człowiekiem prostolinijnym, pragnie wykorzystywać stereotypowe i przemyślane strategie, gdyż dla niego liczą się nade wszystko rezultaty i za bardziej znaczące uważa racjonalne zastosowanie wszelkich rzeczy aniżeli ich kształt. Znamionuje się wesołością, spodziewa się od losu kolejnych, ciekawych przygód, lęk przed uczynieniem błędu nie paraliżuje go, a zatem nie gubi pogody ducha nawet w zawiłych sytuacjach.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 25 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.