Wodnik, 08 lutego ☆ Panie

Wodnik, 08 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać niezgorszy stan duchowy, rzuć się w wir życia, trudno zgadnąć, kiedy spotkasz kolejny porównywalny czas.

zdrowie: przestrzegam, że dzisiejszego dnia twoja wydolność jest niezwykle licha, próbuj wykręcić się od niepotrzebnej działalności.

miłość: twój urok rozkwita, walcz o rzeczy których potrzebujesz.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Astrologiczna pani wodnik urodzona w dniu 8 lutego to człowiek towarzyski, jest prawdziwą duszą towarzystwa, jej zwykłe poruszenia zdają się być wyrafinowanym baletem, ale często posiada również przesadnie wysokie zdanie o sobie. To osoba formalna, chce dysponować opracowaną ripostą na dowolną dającą się pomyśleć wątpliwość, częstokroć jest pełna ogłady, lecz także odrobinę stereotypowa w zachowaniu, więc idealne wyniki uzyskuje w matematycznych zagadnieniach wyzutych z bufońskich ornamentów. To osobnik elastyczny, wydaje się mieć przygotowane rozwiązanie na każdą prawdopodobną przeciwność, potrafi dostroić się do zmiennych warunków i zaskoczenie to u niej emocja naprawdę sporadyczna. Znamionuje się lojalnością, umie być autentycznym kolegą użytecznym w zmartwieniach, próbuje działać właściwie do swoich przekonań, jednak jej wrodzona sprawiedliwość potrafi być powodem przypływów antypatii. Jest to jednostka zdyscyplinowana, umie dowieść swoje plany do pomyślnego zamknięcia, funkcjonuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. To człowiek elokwentny, swoje wystąpienia tworzy bardzo pieczołowicie, jej wypowiedzi to faktyczne dzieła literackie, jednakże częstokroć nie potrafi w sensownym terminie dojść do sedna.
Jest to osoba zaradna, nie znosi jakichkolwiek zasad i zakazów, a zatem głupotą jest oczekiwanie, że posłucha oznajmionych jej poleceń. To człowiek flegmatyczny, wykonanie czegokolwiek na czas to dla niej nierealna sprawa, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby doskonale spędzała czas przy takim trwonieniu życia. Jest to osobnik sprawiedliwy, niezmiernie drobiazgowo drąży najmniejsze rzeczy oraz unika wypowiadania się o dalekich sobie dziedzinach, dlatego chętnie bywa rekrutowana do arbitrażu sporów. To jednostka radosna, w każdym wypadku zerka z pogodą ducha w przyszłość, obawa przed popełnieniem gafy nie obezwładnia jej, toteż ochoczo bierze się za badanie niepoznanych uprzednio rejonów. To osoba stanowcza, klarownie i starannie uzewnętrznia swoje potrzeby, chętnie prowadzi zmagania z innymi i nie zrzeka się urzeczywistnienia dalekowzrocznych przedsięwzięć dla tymczasowego i fałszywego udogodnienia. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie denerwują odmienne upodobania i sprawnie uaktualnia dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi obserwacjami, a więc stara się stronić od stukniętych maniaków zaaferowanych wygłaszaniem najwspanialszych idei. Jest to osobnik wysublimowany, swój dom urządza z doprawdy magnacką pomysłowością i w dowolnym swoim działaniu stara się osiągać perfekcję, zatem szczęśliwa jest jako posiadacz pokaźnego mienia. To człowiek taktowny, nie boi się zajmować się rozsądzaniem utarczek, które odnoszą się do zagadnień niezwykle drażliwych i okażą niemożliwe dla jej licznych poprzedników. Jest to osobnik przezorny, to przewidujący i wytrawny przywódca, skrupulatnie układa najbłahsze akcje oraz mknie ku dostatkowi pomału, aczkolwiek konsekwentnie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 08 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.