Wodnik, 07 lutego ☆ Panie

Wodnik, 07 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan kondycji psychicznej poniżej przeciętnej, uzbrój się w dużo siły woli, żeby pomimi tego pracować możliwie rozsądnie.

zdrowie: to czas stosunkowo satysfakcjonującej wydolności, wyrusz odważnie na przód pokazać światu, na co cię stać.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego potrzebujesz w związku, twoje pragnienia obecnie mogą się zrealizować.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Kobieta wodnik urodzona dnia 7 lutego bywa człowiekiem oficjalnym, lubi złożoną społeczną etykietę, jest raczej formalna pomimo tego że w każdym wypadku też bardzo kurtuazyjna, dlatego idealne rezultaty osiąga w technicznych zagadnieniach wyzbytych szpanerskich błyskotek. Charakteryzuje się konsekwencją, systematycznie prze do finału, trudności nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak potrafi być zanadto sztywna w nietypowych sytuacjach. To osobnik elastyczny, hasło „niewykonalne” nie znajduje się w jej zasobie językowym, znamionują ją rozmaite, niezwykłe plany i umie spełniać się w każdych okolicznościach. Jest to jednostka komunikatywna, dysponuje szerokim i chętnie używanym zasobem słów, ochoczo studiuje, aczkolwiek często ciężko wycisnąć z niej zwięzłe i merytoryczne repliki. Jest to osoba lojalna, jest niezwykle kochająca w stosunku do własnego współmałżonka, jest niezmiernie szanowana przez kumpli, jednakże częstokroć w tej wrodzonej uprzejmości potrafi nie zaspokoić swoich potrzeb. To jednostka towarzyska, uwielbia spędzać czas z towarzyszami, jej prozaiczne czynności sprawiają wrażenie egzotycznej inscenizacji, ale często ma także zbytnio wybujałe zdanie o sobie.
Jest to osobnik szykowny, najchętniej przyobleka się w najbardziej rozchwytywane aktualnie i luksusowe kreacje i pragnie zachowywać się z jaśniepańską szykownością, więc częstokroć czuje się arbitrem dobrego gustu. To człowiek taktowny, daje radę wynaleźć produktywne rozwiązania kłopotów, które przedstawiają sobą prawdziwe wyzwanie również dla wprawionych i błyskotliwych męży stanu i okażą nierealne dla jej rozlicznych poprzedników. Jest to osoba optymistyczna, mocno wierzy w swój dobry los, ubóstwia przyswajać wiedzę o oryginalnych sprawach, a zatem świetnie sprawdza się w zadaniach wypełnionych niebezpieczeństwem. Jest to jednostka samodzielna, postanowienia obiera na kanwie osobistych rozważań, zatem niech ci nie zdaje się, iż ustąpi komuś bez konfrontacji. To osobnik kompromisowy, nie niepokoją inne upodobania i cieszy ją różność rzeczywistości i kolegów, a więc nie akceptuje u współtowarzyszy jedynie niedoboru tolerancji. Cechuje się rozwagą, dokłada starań, by nie odpowiadać odruchowo, tworzy przemyślane projekty oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, lecz konsekwentnie. Znamionuje się zdecydowaniem, w realizowaniu własnych zamierzeń umie być bardzo metodyczna, niejednokrotnie aż grubiańska, nie odczuwa obiekcji przed demolowaniem dotychczasowego porządku i nie pozwala się zdezorientować. To człowiek sprawiedliwy, zawsze próbuje zrozumieć co tylko się da oraz nie spieszy się z przyjmowaniem decyzji, toteż w każdym wypadku najpierw z uwagą cię wysłucha przed podjęciem osądu. To osobnik powolny, nie można jej przeważnie zdefiniować jako punktualną, marudzi z każdą możliwą rzeczą tak okropnie, jakby posiadała na załatwienie dowolnych spraw kompletną wieczność.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 07 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.