Wodnik, 07 lutego ☆ Panie

Wodnik, 07 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezły nastrój, chwytaj życie za rogi, nie wiesz przecież, kiedy nastąpi powtórnie porównywalny okres.

zdrowie: witalność wprost Cię roznosi, wyzyskaj tę okoliczność najdokładniej, jak tylko potrafisz.

miłość: skieruj uwagę na swoje uczucia do najbliższej osoby, bo niewykluczone, iż czeka Cię lichy moment w relacjach z partnerem.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Kobieta wodnik urodzona dnia 7 lutego bywa człowiekiem oficjalnym, lubi złożoną społeczną etykietę, jest raczej formalna pomimo tego że w każdym wypadku też bardzo kurtuazyjna, dlatego idealne rezultaty osiąga w technicznych zagadnieniach wyzbytych szpanerskich błyskotek. Charakteryzuje się konsekwencją, systematycznie prze do finału, trudności nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak potrafi być zanadto sztywna w nietypowych sytuacjach. To osobnik elastyczny, hasło „niewykonalne” nie znajduje się w jej zasobie językowym, znamionują ją rozmaite, niezwykłe plany i umie spełniać się w każdych okolicznościach. Jest to jednostka komunikatywna, dysponuje szerokim i chętnie używanym zasobem słów, ochoczo studiuje, aczkolwiek często ciężko wycisnąć z niej zwięzłe i merytoryczne repliki. Jest to osoba lojalna, jest niezwykle kochająca w stosunku do własnego współmałżonka, jest niezmiernie szanowana przez kumpli, jednakże częstokroć w tej wrodzonej uprzejmości potrafi nie zaspokoić swoich potrzeb. To jednostka towarzyska, uwielbia spędzać czas z towarzyszami, jej prozaiczne czynności sprawiają wrażenie egzotycznej inscenizacji, ale często ma także zbytnio wybujałe zdanie o sobie.
Jest to osobnik szykowny, najchętniej przyobleka się w najbardziej rozchwytywane aktualnie i luksusowe kreacje i pragnie zachowywać się z jaśniepańską szykownością, więc częstokroć czuje się arbitrem dobrego gustu. To człowiek taktowny, daje radę wynaleźć produktywne rozwiązania kłopotów, które przedstawiają sobą prawdziwe wyzwanie również dla wprawionych i błyskotliwych męży stanu i okażą nierealne dla jej rozlicznych poprzedników. Jest to osoba optymistyczna, mocno wierzy w swój dobry los, ubóstwia przyswajać wiedzę o oryginalnych sprawach, a zatem świetnie sprawdza się w zadaniach wypełnionych niebezpieczeństwem. Jest to jednostka samodzielna, postanowienia obiera na kanwie osobistych rozważań, zatem niech ci nie zdaje się, iż ustąpi komuś bez konfrontacji. To osobnik kompromisowy, nie niepokoją inne upodobania i cieszy ją różność rzeczywistości i kolegów, a więc nie akceptuje u współtowarzyszy jedynie niedoboru tolerancji. Cechuje się rozwagą, dokłada starań, by nie odpowiadać odruchowo, tworzy przemyślane projekty oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, lecz konsekwentnie. Znamionuje się zdecydowaniem, w realizowaniu własnych zamierzeń umie być bardzo metodyczna, niejednokrotnie aż grubiańska, nie odczuwa obiekcji przed demolowaniem dotychczasowego porządku i nie pozwala się zdezorientować. To człowiek sprawiedliwy, zawsze próbuje zrozumieć co tylko się da oraz nie spieszy się z przyjmowaniem decyzji, toteż w każdym wypadku najpierw z uwagą cię wysłucha przed podjęciem osądu. To osobnik powolny, nie można jej przeważnie zdefiniować jako punktualną, marudzi z każdą możliwą rzeczą tak okropnie, jakby posiadała na załatwienie dowolnych spraw kompletną wieczność.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 07 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.