Wodnik, 18 lutego ☆ Panie

Wodnik, 18 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać nazbyt rewelacyjnego humoru, uważaj by nie atakować innych ludzi.

zdrowie: jesteś w względnie mizernej kondycji, nie przeforsowuj się oraz nie rzucaj na skomplikowane operacje.

miłość: najpewniej czeka Cię problem w relacji z partnerem, najrozsądniej będzie przebywać w mieszkaniu i poświęcać się oglądaniu seriali.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Kobieta wodnik urodzona dnia 18 lutego jest to osobnik szczery, jest bardzo dbała w stosunku do swojego współtowarzysza, do miłości odnosi się niezmiernie serio, jednakże jej spontaniczna sprawiedliwość umie powodować erupcje awersji. To osoba towarzyska, opowiada o swoich najsubtelniejszych myślach, przechowuje w duszy ogromny zapas historii, jednak często ubóstwia wypowiadać osądy mało roztropne. Jest to człowiek elastyczny, dobrze działa nawet w warunkach mocnego stresu i potrafi spełniać się w dowolnych okolicznościach. To jednostka zorganizowana, umie mądrze wykorzystywać swoje siły, postępuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak potrafi być nadto oficjalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Znamionuje się elokwencją, swoje przemówienia planuje niezwykle starannie, słuchanie jej przemów może sprawiać faktyczną radość, aczkolwiek częstokroć nie umie w sensownym czasie dotrzeć do meritum. Bywa formalna, chce posiadać gotową odpowiedź na każdą możliwą wątpliwość, oryginalność to dla niej nieomal nazwa błędnej postawy, więc jest to najlepszy mistrz ceremonii.
To osoba wesoła, cieszy się istnieniem, choćby w przegranej próbuje wypatrzyć korzyści, toteż ochoczo bierze się za badanie niezbadanych poprzednio obszarów. Jest to osobnik przezorny, wystrzega się pochopnych aktywności, z uwagą przepatruje dostępne dane statystyczne i ekstrapolacje oraz nie darzy zaufaniem konceptów napisanych w pośpiechu. To osoba subtelna, potrafi wybrnąć z nieprzyjemnych i niebezpiecznych okoliczności, które potrzebują wielkiej porcji dyplomatycznego umiaru i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych poprzedników. Cechuje się zaradnością, naprawdę kocha się w nieskrępowanej autonomii decyzji, a więc zawiedzie cię oczekiwanie, iż będzie szanowała twoje dyrektywy i zakazy. Jest to jednostka tolerancyjna, nie drażnią odmienne upodobania i nie interesuje jej nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, zatem jest organizatorem prospołecznym starającym się o swobodę grup dyskryminowanych. To człowiek wysublimowany, z największą satysfakcją ubiera się w najpopularniejsze w tej chwili i eleganckie ubiory i lubi zachowywać się z wielkopańskim szykiem, dlatego często postrzega się za jurora właściwej estetyki. Charakteryzuje się zdecydowaniem, świetnie zna swoje pragnienia, gdy trzeba, nieustępliwie i rzeczowo dowodzi swoich sądów oraz nie wyrzeka się ucieleśniania długofalowych koncepcji dla przelotnego i zwodniczego wytchnienia. Cechuje się uczciwością, usiłuje wzlecieć ponad osobiste urazy i wszelkie rzeczy pragnie przetrawić kilkukrotnie, a zatem przeważnie jest lubiana jako sędzia. To jednostka powolna, zakończenie czegokolwiek zgodnie z planem to dla niej nierealne zadanie, umie przekroczyć każdy akceptowalny termin, jakby zupełnie nie interesowała się ukończeniem swoich działań.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 18 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.