Wodnik, 16 lutego ☆ Panie

Wodnik, 16 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden tuzinkowy poranek, spróbuj jakimś sposobem tchnąć w niego energię, nie gódź się by kaprysy horoskopu zniszczyły twoje projekty.

zdrowie: energia wręcz gotuje się w Tobie, spożytkuj to najskuteczniej, jak tylko możesz.

miłość: sądzę, że swój związek widzisz jako coś nadto opatrzonego, postaraj się zaskoczyć w tej sprawie najbliższą osobę.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Pani wodnik urodzona dnia 16 lutego charakteryzuje się lojalnością, umie być prawdziwym kolegą przydatnym w strapieniach, jest bardzo poważana przez partnerów, lecz częstokroć w tym przyrodzonym koleżeństwie potrafi zaniedbać osobiste potrzeby. To osoba wszechstronna, nie trwoni minut na bezowocne gderanie, zapał do poprawiania jest jej niezmienną właściwością i doskonale odnajduje się nawet w sytuacjach intensywnego stresu. To osobnik konwencjonalny, wygląda jak wehikuł bez resorów, jest dość formalna chociaż w każdym wypadku również niezmiernie układna, a więc idealne wyniki otrzymuje w technicznych dziedzinach wiedzy wyzutych z krzykliwych ornamentów. Jest to człowiek elokwentny, posiada ogromny i chętnie używany zasób pojęć, uwielbia urzekać towarzyszy swoją szeroką wiedzą, ale często nie umie w rozsądnej ilości czasu przejść do meritum. Znamionuje się metodycznością, systematycznie dąży do celu, potrafi się właściwie motywować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to jednostka ekstrawertyczna, jest naturalnym społecznikiem, jej zwyczajne ruchy mają wygląd ekstrawaganckiej formy sztuki, aczkolwiek niestety umie także uznawać się za prawdziwego mędrca.
Jest to osobnik przewidujący, to rozważny i wytrawny przywódca, drobiazgowo komponuje najbłahsze działania oraz mknie ku dostatkowi z namysłem, jednakże konsekwentnie. Jest to jednostka kulturalna, potrafi znaleźć efektywne rozstrzygnięcia problemów, które stanowią autentyczne wyzwanie również dla fachowych i sprytnych polityków i przeważnie przygnębiają pozostałe osoby. To jednostka flegmatyczna, wszelkie projekty istnieją dla niej jedynie na papierze, umie wykroczyć poza każdy akceptowalny termin, jakby zupełnie nie dbała o wykonanie swoich prac. Cechuje się wysublimowaniem, zajmuje się wyrafinowanymi przyjemnościami i w dowolnej swojej aktywności stara się zdobywać mistrzostwo, toteż ukontentowana jest jako właściciel wielkiej fortuny. To człowiek tolerancyjny, dysponuje niezwykle otwartą i wielostronną umysłowością i cieszy ją urozmaicenie rzeczywistości i współpracowników, zatem nie toleruje u kumpli tylko nieposiadania poszanowania innych. Lubi zachowywać się stanowczo, z reguły działa szybko i żwawo, z pasją wciela w życie potężne innowacje i przewroty oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to osoba zaradna, nie znosi wdrażania zewnętrznych poleceń, dlatego rozczaruje cię zakładanie, że podporządkuje się komuś bez starcia. Jest to jednostka bezstronna, podejmuje próby, by zrozumieć inne poglądy i nie pokłada ufności w decyzjach podejmowanych pod presją uczuć, więc ochoczo bywa powoływana do sędziowania utarczek. Jest to człowiek pogodny, spodziewa się od życia nieznanych, niesamowitych przeżyć, obawa przed zrobieniem błędu nie paraliżuje jej, a zatem rewelacyjnie radzi sobie w zadaniach obciążonych zagrożeniem.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 16 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.