Wodnik, 15 lutego ☆ Panie

Wodnik, 15 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czega na ciebie zadowalające nastawienie, ciesz się życiem, nie wiadomo, kiedy będzie ponownie równie dobry okres.

zdrowie: to chwila dosyć niezłej formy, nie lękaj się zabiegać o lepsze jutro.

miłość: stanowisz uosobienie Wenus, wysiłkiem swojej woli, możesz otrzymać wszystko.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka urodzona dnia 15 lutego znamionuje się komunikatywnością, dysponuje rozległym i chętnie stosowanym zasobem pojęć, lubi dyskutować otwarcie na różne tematy, aczkolwiek często nie potrafi w akceptowalnym czasie dotrzeć do meritum. To osobnik wierny, umie być prawdziwym kompanem przydatnym w zmartwieniach, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, lecz niekiedy w swoim oddaniu sięga aż do braku powagi. Jest to człowiek zorganizowany, wykazuje zdyscyplinowanie i determinację, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak potrafi być zanadto konwencjonalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Bywa osobą oficjalną, wygląda jak lokomotywa bez resorów, jako element społeczeństwa jest częstokroć godna zaufania, pomimo tego że równocześnie niespecjalnie lotna, więc doskonałe rezultaty uzyskuje w naukowych dziedzinach wyzbytych krzykliwych błyskotek. To jednostka błyskotliwa, jest gejzerem najrozmaitszych planów, przechowuje w duchu niezmierzoną ilość historyjek, jednakże często posiada też nadmiernie dobre przeświadczenie o sobie. To osoba wszechstronna, słowo „niewykonalne” nie figuruje w jej doktrynie życiowej, doskonale radzi sobie na każdym etacie i podejmuje działania szybko i efektywnie.
To osobnik stanowczy, w realizowaniu własnych zamierzeń umie być niezwykle metodyczna, momentami nawet agresywna, ochoczo walczy z innymi oraz nie porzuca realizacji długookresowych przedsięwzięć dla dorywczego i zwodniczego udogodnienia. Cechuje się zaradnością, decyzje obiera na podłożu osobistych rozważań, a więc niech ci nie zdaje się, iż posłucha zakomunikowanych jej dyspozycji. To człowiek powolny, wykonanie czegokolwiek w terminie to dla niej nierealna sprawa, działa tak, jakby wcale nie dbała o zwieńczenie swoich prac. Jest to osoba kulturalna, potrafi wybrnąć z powikłanych i niebezpiecznych okoliczności, które tyczą się zagadnień niezmiernie dyskretnych i walczących z nimi ludzi zwykle prędko prowadzą do wycofania się. Charakteryzuje się ostrożnością, dokłada starań, by nie reagować emocjonalnie, wnikliwie sprawdza dostępne antycypacje i statystyki oraz prze ku dostatkowi powoli, ale konsekwentnie. To osobnik sprawiedliwy, stara się unieść się ponad własne antypatie i nie darzy zaufaniem postanowień podejmowanych pod wpływem afektów, toteż z reguły jest lubiana jako sędzia. To jednostka tolerancyjna, umie przestawać z osobami o nadzwyczaj rozbieżnych poglądach i sprawnie modyfikuje dotychczasowe przekonania w konfrontacji z najnowszymi obserwacjami, a zatem próbuje unikać narwanych radykałów pochłoniętych propagowaniem jedynie słusznych idei. Jest to człowiek szykowny, ceni niezwykłe potrawy i napoje i jej społeczne zachowania są zawsze perfekcyjne, dlatego mnogość gotówki bardzo udogadnia jej prowadzenie żywota korelującego z jej charakterem. Znamionuje się optymizmem, wyczekuje od życia nieznanych, ciekawych przeżyć, również w przegranej usiłuje wyszukać plusy, zatem chętnie podejmuje się badania niepoznanych uprzednio obszarów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 15 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.