Wodnik, 15 lutego ☆ Panie

Wodnik, 15 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie ogromnie zwyżkuje, idź na całość.

zdrowie: zdrowie Ci dziś dopisuje, idź bez obaw przed siebie zabiegać o swoją przyszłość.

miłość: sądzę, że swoją miłość widzisz jako coś zbyt codziennego, spróbuj zadziwić w tej sprawie partnera.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka urodzona dnia 15 lutego znamionuje się komunikatywnością, dysponuje rozległym i chętnie stosowanym zasobem pojęć, lubi dyskutować otwarcie na różne tematy, aczkolwiek często nie potrafi w akceptowalnym czasie dotrzeć do meritum. To osobnik wierny, umie być prawdziwym kompanem przydatnym w zmartwieniach, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, lecz niekiedy w swoim oddaniu sięga aż do braku powagi. Jest to człowiek zorganizowany, wykazuje zdyscyplinowanie i determinację, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak potrafi być zanadto konwencjonalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Bywa osobą oficjalną, wygląda jak lokomotywa bez resorów, jako element społeczeństwa jest częstokroć godna zaufania, pomimo tego że równocześnie niespecjalnie lotna, więc doskonałe rezultaty uzyskuje w naukowych dziedzinach wyzbytych krzykliwych błyskotek. To jednostka błyskotliwa, jest gejzerem najrozmaitszych planów, przechowuje w duchu niezmierzoną ilość historyjek, jednakże często posiada też nadmiernie dobre przeświadczenie o sobie. To osoba wszechstronna, słowo „niewykonalne” nie figuruje w jej doktrynie życiowej, doskonale radzi sobie na każdym etacie i podejmuje działania szybko i efektywnie.
To osobnik stanowczy, w realizowaniu własnych zamierzeń umie być niezwykle metodyczna, momentami nawet agresywna, ochoczo walczy z innymi oraz nie porzuca realizacji długookresowych przedsięwzięć dla dorywczego i zwodniczego udogodnienia. Cechuje się zaradnością, decyzje obiera na podłożu osobistych rozważań, a więc niech ci nie zdaje się, iż posłucha zakomunikowanych jej dyspozycji. To człowiek powolny, wykonanie czegokolwiek w terminie to dla niej nierealna sprawa, działa tak, jakby wcale nie dbała o zwieńczenie swoich prac. Jest to osoba kulturalna, potrafi wybrnąć z powikłanych i niebezpiecznych okoliczności, które tyczą się zagadnień niezmiernie dyskretnych i walczących z nimi ludzi zwykle prędko prowadzą do wycofania się. Charakteryzuje się ostrożnością, dokłada starań, by nie reagować emocjonalnie, wnikliwie sprawdza dostępne antycypacje i statystyki oraz prze ku dostatkowi powoli, ale konsekwentnie. To osobnik sprawiedliwy, stara się unieść się ponad własne antypatie i nie darzy zaufaniem postanowień podejmowanych pod wpływem afektów, toteż z reguły jest lubiana jako sędzia. To jednostka tolerancyjna, umie przestawać z osobami o nadzwyczaj rozbieżnych poglądach i sprawnie modyfikuje dotychczasowe przekonania w konfrontacji z najnowszymi obserwacjami, a zatem próbuje unikać narwanych radykałów pochłoniętych propagowaniem jedynie słusznych idei. Jest to człowiek szykowny, ceni niezwykłe potrawy i napoje i jej społeczne zachowania są zawsze perfekcyjne, dlatego mnogość gotówki bardzo udogadnia jej prowadzenie żywota korelującego z jej charakterem. Znamionuje się optymizmem, wyczekuje od życia nieznanych, ciekawych przeżyć, również w przegranej usiłuje wyszukać plusy, zatem chętnie podejmuje się badania niepoznanych uprzednio obszarów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 15 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.