Wodnik, 01 lutego ☆ Panie

Wodnik, 01 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość nastroju poniżej średniej, będzie ci potrzene wiele samokontroli, by nie zmarnować tego dnia na zbędnym narzekaniu.

zdrowie: jesteś w dość mizernej kondycji, pilnuj się i nie rzucaj na rozbudowane projekty.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do bliskiej osoby, bowiem jest duża szansa, iż nastąpią w tej dziedzinie pewne kłopoty.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka, która urodziła się dnia 1 lutego, znamionuje się elokwencją, jej rozważania sprawiają wrażenie kunsztownych struktur, ochoczo studiuje, lecz często w jej przemowach kompletnie brakuje meritum. To jednostka lojalna, partnerzy są dla niej niezmiernie cenni, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą bezsporną, jednak jej immanentny legalizm potrafi owocować przypływami antypatii. Jest to osoba formalna, uwielbia wyrafinowaną towarzyską etykietę, jako członek społeczeństwa jest częstokroć solidna, pomimo tego że zarazem niespecjalnie lotna, toteż nie jest wziętą duszą towarzystwa. Charakteryzuje się konsekwencją, wykazuje dyscyplinę i determinację, przeciwności nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak potrafi być nazbyt oficjalna w nietypowych sytuacjach. To człowiek błyskotliwy, ubóstwia obcować z kolegami, jej zwyczajne gesty wyglądają jak ekstrawaganckie przedstawienie, jednakże często pragnie artykułować osądy niezbyt przemyślane. To osobnik elastyczny, nie traci dni na bezowocne lamentowanie, doskonale radzi sobie na każdym wakacie i cechują ją różnorodne, prekursorskie projekty.
To człowiek subtelny, umie wykaraskać się z nieprzyjemnych i niebezpiecznych okoliczności, które dotykają dziedzin bardzo drażliwych i okażą nierealne dla jej rozlicznych prekursorów. Cechuje się ostrożnością, dokłada starań, by nie odpowiadać bez zastanowienia, cierpliwie przepatruje dostępne predykcje i dane statystyczne oraz nie wierzy koncepcjom utworzonym byle jak. Znamionuje się bezstronnością, w każdym wypadku próbuje przeniknąć co tylko się da i unika decydowania o dalekich sobie zagadnieniach, więc zwykle jest ogólnie uważana za uczciwego negocjatora. To jednostka powolna, sfinalizowanie czegokolwiek na czas to dla niej niemożliwa operacja, do własnych obowiązków odnosi się tak, jakby upływ czasu wcale nie tyczył się jej postaci. Charakteryzuje się siłą, w realizowaniu swoich celów potrafi być niezwykle metodyczna, chwilami aż agresywna, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie obawia się wszczynania zwad. Cechuje się niezależnością, nienawidzi wszelkich zakazów i dogmatów, a więc nonsensem jest oczekiwanie, iż będzie respektowała twoje restrykcje i nakazy. To człowiek tolerancyjny, nie wadzą obce gusty i cieszy ją różnorodność otoczenia i współpracowników, zatem bywa aktywistą prospołecznym dopominającym się o swobodę ludzi represjonowanych. To osobnik wysublimowany, podziwia rącze, wyczynowe samochody i jej społeczne zachowania są zawsze nienaganne, dlatego częstokroć jest oceniana jako miejscowy dyktator mody. To człowiek radosny, w każdym wypadku popatruje z odwagą w jutro, obawa przed zrobieniem błędu nie unieruchamia jej, a zatem bardzo dobrze sprawdza się jako odważny innowator.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 01 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.