Wodnik, 23 stycznia ☆ Panie

Wodnik, 23 stycznia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać nazbyt rewelacyjnego nastroju, wystrzegaj się by nie atakować ludzi dokoła.

zdrowie: to okres dosyć dobrej kondycj, udaj się przebojowo na przód zabiegać o swoją przyszłość.

miłość: prawie na pewno nadszedł konflikt w związku, najrozsądniej będzie siedzieć w domu i oddać się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodniczka urodzona w dniu 23 stycznia jest to osoba szczera, partnerzy są dla niej niezwykle ważni, do związków małżeńskich odnosi się niezmiernie serio, jednakże częstokroć w tym naturalnym koleżeństwie potrafi zapomnieć swoje potrzeby. Bywa oficjalna, jej styl życia jest często stereotypowy, wydaje się być trwale uwięziona w nieodmiennym trybie działania, zatem jest to optymalny mistrz ceremonii. Jest to jednostka metodyczna, umie dociągnąć swoje projekty do szczęśliwego finiszu, potrafi się dobrze inspirować, jednak słabo znosi dynamicznie przeobrażające się okoliczności. Jest to osobnik komunikatywny, swoje przemowy tworzy bardzo precyzyjnie, wysłuchiwanie jej wypowiedzi może zapewniać prawdziwą radość, aczkolwiek częstokroć umie również wypowiadać zwykłe bzdety. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest zdrojem rozlicznych koncepcji, jej banalne ruchy mają wygląd ekstrawaganckiego występu, lecz niestety potrafi też uważać się za krynicę mądrości. Znamionuje się wszechstronnością, zamiłowanie do modernizowania jest jej niezmienną właściwością i zdaje się dysponować przygotowanym rozwiązaniem na dowolną możliwą trudność.
Jest to człowiek zaradny, nienawidzi jakichkolwiek reguł i barier, toteż niech ci nie jawi się, iż podporządkuje się zakomunikowanym jej pouczeniom. Jest to osobnik flegmatyczny, jawi się kompletnie zrelaksowaną, działa tak, jakby zupełnie nie dbała o ukończenie swoich prac. Jest to osoba radosna, zawsze spogląda z optymizmem w jutro, choćby w niepowodzeniu próbuje wynaleźć plusy, a zatem nie gubi odwagi nawet w zawikłanych sytuacjach. To jednostka kompromisowa, nie obawia się dziedzin niekonwencjonalnych i rozbieżnych od przedtem opanowanych i sprawnie aktualizuje istniejące przekonania w konfrontacji z nowymi obserwacjami, dlatego jest działaczem społecznym starającym się o swobodę ludzi wykluczonych. Jest to osoba bezstronna, usiłuje poznać cudze poglądy oraz nie pokłada ufności w wyborach podejmowanych pod wpływem uczuć, a więc ochoczo bywa powoływana do mediowania utarczek. To jednostka zdecydowana, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń umie być niezwykle zdyscyplinowana, czasem wręcz grubiańska, nie odczuwa oporu przed niszczeniem dotychczasowego ładu i nie odstępuje od realizacji długofalowych planów dla doraźnej i fałszywej ulgi. To osobnik dalekowzroczny, to ostrożny i śmiały zarządca, cierpliwie ogląda dostępne informacje i prognozy oraz nie ufa konceptom sporządzonym na kolanie. To osoba subtelna, nie boi się zajmować się rozsądzaniem sprzeczek, które wydają się nierealnymi a nawet szalonymi i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj prędko popychają do wycofania się. Jest to osobnik szykowny, ceni wyszukane strawy i trunki i czuje pociąg do pozostawania w kontakcie z teatrem, więc ukontentowana jest jako szafarz dużego majątku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ wodnik, 23 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.