Waga, 29 września ☆ Panie

Waga, 29 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać nadwyraz dobrego samopoczucia, postaraj się zafundować sobie coś radosnego.

zdrowie: obawiam się, iż dzisiejszego dnia twoja witalność jest niezmiernie licha, dołóż starań, by trzymać na dystans od niepotrzebnej roboty.

miłość: twój temperament prosperuje, twoje tęsknoty właśnie mają szansę się urzeczywistnić.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Kobieta waga, która przyszła na świat dnia 29 września, jest to jednostka apodyktyczna, jest prawdziwą inkarnacją żandarma i często nie zdaje sobie sprawy z powszechnej percepcji swojej osoby, dlatego częstokroć napotyka bierną opozycję wobec swoich aktywności. Jest to człowiek zdyscyplinowany, ukazuje wytrwałość i dyscyplinę, pracuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak umie być nadto konwencjonalna w zaskakujących okolicznościach. Jest to osobnik niewierny, zmienia fronty zależnie od klimatu, jako biurokrata daje się poznać jako sprzedajna, a zatem kompani chcą wystrzegać się angażowania się z nią w układy. Często bywa chwiejna, częstokroć brakuje jej uporu i często nie potrafi zamknąć rozpoczętych zadań, częstokroć chwyta się różnorodnych zajęć. Cechuje się szczerością, jest bardzo kochająca dla własnego współtowarzysza, usiłuje działać stosownie do swoich przekonań, ale jej spontaniczny legalizm umie być powodem erupcji niechęci. Znamionuje się wszechstronnością, adaptuje się błyskawicznie i zręcznie, skłonność do reformowania jest jej nieodmienną właściwością i zaskoczenie to u niej uczucie naprawdę nietypowe. Jest to jednostka energiczna, inicjuje równocześnie najrozmaitsze sprawy i denerwuje ją leniuchowanie. Jest to osoba ekstrawertyczna, pragnie obcować z towarzyszami, jej przeciętne ruchy jawią się wymyślnym baletem, lecz często posiada też przesadnie wybujałe zdanie o sobie. Charakteryzuje się elokwencją, jej myśli wyglądają jak wielopłaszczyznowe budowle, ochoczo studiuje, aczkolwiek częstokroć potrafi również formułować proste dyrdymały.
To człowiek kulturalny, daje radę wynaleźć produktywne rozstrzygnięcia problemów, które dotykają dziedzin niezwykle drażliwych i zwykle doprowadzają do rozpaczy inne osoby. Jest to osobnik tolerancyjny, nie stroni od zagadnień nowych i różnych od poprzednio opanowanych i nie kręci jej przekonywanie kolegów do swoich poglądów, toteż jest wolontariuszem dobroczynnym walczącym o wolność osób marginalizowanych. Cechuje się flegmatycznością, nie marnuje wysiłków na całkowicie niepotrzebne rzeczy, bowiem w największym stopniu lubi przydatność i zawsze zachowuje się celowo oraz rozważnie. Znamionuje się samodzielnością, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, zatem rozczaruje cię zakładanie, iż usłucha kogoś bez potyczki. Jest to jednostka szykowna, zachwyca się zwinnymi, sportowymi samochodami i w każdym swoim działaniu podejmuje starania, by osiągać wirtuozostwo, a więc uradowana jest jako posiadacz pokaźnego majątku. To człowiek śmiały, niezmiernie rzadko lęka się nieprzewidzianych przeszkód, albowiem dąży do tego, by przeważnie nie bać się na zapas i ubóstwia żyć dynamicznie. Jest to osoba bezstronna, stara się unieść się nad osobiste antypatie oraz nie pokłada ufności w ocenach podejmowanych pod presją emocji, więc raczej jest ogólnie uważana za sprawiedliwego mediatora. To człowiek rzetelny, swoje obowiązki postrzega serio, funkcjonuje podług dokładnie wypracowanego harmonogramu, a więc w długotrwałej perspektywie na ogół przegania gwałtownych przodowników.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 29 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.