Waga, 26 września ☆ Panie

Waga, 26 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój okaże się raczej niezadowalający, pilnuj się żeby nie atakować ludzi dokoła.

zdrowie: twoja kondycja ewidentnie szfankuje, uważaj na siebie i nie angażuj w rozbudowane zadania.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi nieodpowiedni dzień na widywanie partnerów, najrozsądniej będzie siedzieć w domu i zajmować się oglądaniu seriali.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzona w dniu 26 września znamionuje się elastycznością, termin „niewykonalny” nie figuruje w jej zasobie językowym i skłonność do ulepszania jest jej nieodmiennym atrybutem. Charakteryzuje się komunikatywnością, w niezmiernie wymyślny sposób ustawia frazy, uwielbia urzekać przyjaciół swoim szerokim zasobem wiedzy, jednak częstokroć nie umie w racjonalnym czasie dotrzeć do sedna. Jest to osoba przedsiębiorcza, realizuje równocześnie różnorodne zadania i tyra niby automat. To człowiek konsekwentny, pracuje bez nieskutecznych zrywów, przeciwności nie potrafią prędko jej zrazić, jednak umie być zbyt sztywna w nieprzewidzianych okolicznościach. Jest to osobnik autokratyczny, łaknie rzucić na kolana całą Ziemię i czyjś sprzeciw nie posiada dla niej wagi, więc potrafi prowokować rebelie śród swoich podkomendnych. To jednostka niestała, nie umie obstawać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i często nie potrafi dokończyć rozpoczętych spraw, dlatego niezwykle trudno prowadzi się z nią dyskusje. Jest to osobnik lojalny, jest rzetelnym i sumiennym podwładnym, jest bardzo lubiana przez kolegów, ale chwilami w swoim oddaniu sięga aż do bufonady. Bywa człowiekiem nielojalnym, przestrzega tylko dochodowych dla siebie ustaleń, umie działać przewrotnie, toteż dokładniej otrzaskane osoby usiłują unikać z nią głębszych powiązań. Bywa jednostką towarzyską, lubi spędzać czas z kompanami, obecność rozległej widowni oznacza dla niej perfekcyjną rozrywkę, jednakże częstokroć niestety nie potrafi zamilknąć w stosownej chwili.
Cechuje się kompromisowością, dysponuje niezmiernie baczną i wielostronną psychiką i cieszy ją urozmaicenie życia i współpracowników, a więc jest aktywistą społecznym dopominającym się o równouprawnienie ludzi represjonowanych. To osobnik grzeczny, umie wykaraskać się z powikłanych i groźnych sytuacji, które stanowią prawdziwą trudność również dla kompetentnych i pomysłowych graczy politycznych i walczące z nimi osoby na ogół błyskawicznie skłaniają do rezygnacji. Jest to osobnik szykowny, swoją siedzibę zagospodarowuje z doprawdy wielkopańską fantazją i jej publiczne zasady są w każdym wypadku doskonałe, a zatem często bywa kwalifikowana jako tutejszy dyktator mody. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie pociąga jej popisywanie się, gdyż liczy się dla niej głównie realny zysk i we własnych postanowieniach zawsze rządzi się beznamiętnymi rachunkami. To jednostka odpowiedzialna, jest niezwykle zawzięta i zorganizowana, jej pomysły nie kryją błędów, zatem mimo zwodniczej ociężałości przeważnie wciela w życie swoje projekty. Jest to człowiek dzielny, potrafi zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem umie pokonać własny strach i okazuje opanowanie nie patrząc na warunki. Jest to jednostka bezstronna, podejmuje próby, by zrozumieć obce poglądy oraz wszelkie kwestie chce przetrawić kilkukrotnie, toteż w każdym wypadku w pierwszej kolejności z uwagą cię zbada przed oznajmieniem osądu. Charakteryzuje się zaradnością, decyzje obiera na podstawie osobistych przemyśleń, a więc niech ci nie zdaje się, iż usłucha kogoś bez walki.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 26 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.