Waga, 23 września ☆ Panie

Waga, 23 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość kondycji psychicznej poniżej średniej, będzie ci potrzene dużo opanowania, by nie przeputać tego dnia na zbędnym marudzeniu.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj dopisuje, nie bój się walczyć o kolejne dni.

miłość: twój urok jest na wysokim poziomie, sięgnij po rzeczy których potrzebujesz.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalna pani waga urodzona w dniu 23 września częstokroć bywa niewierna, szybko zapomina o własnych obietnicach, umie zachowywać się dwulicowo, więc głębiej znające osoby usiłują unikać z nią ściślejszych układów. Jest to jednostka elastyczna, charakteryzują ją rozmaite, nietuzinkowe projekty i nie gubi chwil na próżne ględzenie. To człowiek niezdecydowany, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i umie zmieniać fundamentalne przekonania co chwilę, dlatego niezwykle ciężko wszczyna się z nią dyskusje. Charakteryzuje się wiernością, jest rzetelnym i odpowiedzialnym podkomendnym, jest niezmiernie lubiana przez wspólników, jednakże chwilami w swojej lojalności dochodzi aż do pompatyczności. To osobnik zorganizowany, wykazuje konsekwencję i uporządkowanie, przeciwności nie potrafią łatwo jej zniechęcić, jednak niejednokrotnie nadmiernie przywiązuje się do uprzednio wymyślonych pomysłów. To jednostka przebojowa, promieniuje niesamowitym światłem, irytuje ją brak aktywności i realizuje za jednym zamachem przeróżne sprawy. To człowiek elokwentny, posiada obszerny i ochoczo wykorzystywany zasób słów, wysłuchiwanie jej wypowiedzi może dawać faktyczną rozkosz, ale często umie też wypowiadać zwyczajne bzdety. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest autentyczną duszą towarzystwa, uwielbia ujmować swoich słuchaczy, lecz częstokroć niestety nie potrafi zamilknąć we właściwym momencie. Bywa dominująca, chce okiełznać cały świat i uznaje za zagrożenie osoby niepodzielające jej punktu widzenia, a więc umie prowokować protesty pomiędzy swoimi pracownikami.
To osobnik nieustraszony, nie zatrważają jej żadne problemy, ponieważ rewelacyjnie znosi stres i dowolne przeszkody raczej nie trwożą jej. Jest to jednostka kulturalna, nie boi się brać się za mediowanie sporów, które jawią się nierealnymi a wręcz wariackimi i mierzących się z nimi ludzi na ogół prędko popychają do poddania się. Jest to osobnik niezależny, nienawidzi wdrażania narzuconych dyspozycji, zatem zawiedzie cię przewidywanie, że będzie miała uznanie dla twoich nakazów i zakazów. Znamionuje się powolnością, nie kusi jej kozaczenie, albowiem wartość ma dla niej przede wszystkim praktyczny zysk i stara się działać wedle wyznaczonych scenariuszy. To jednostka kompromisowa, potrafi kolegować się z osobami o nadzwyczaj odmiennych poglądach i osobników różniących się i niekonwencjonalnych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, toteż nie aprobuje u kolegów jedynie niedostatku szacunku dla innych. Jest to człowiek wysublimowany, ceni wykwintne trunki i posiłki i w każdej swojej aktywności podejmuje starania, by osiągać wirtuozerię, a zatem często jest kwalifikowana jako tubylczy dyktator mody. Cechuje się uczciwością, w każdym wypadku próbuje zrozumieć ile tylko się da oraz wystrzega się decydowania o dalekich sobie dziedzinach, dlatego zawsze wcześniej cierpliwie cię wysłucha przed wydaniem werdyktu. Jest to jednostka sumienna, jest bardzo zawzięta i konsekwentna, jej koncepcje nie zawierają skaz, a więc mimo iluzorycznej ospałości zwykle urzeczywistnia swoje plany.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 23 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.