Waga, 07 października ☆ Panie

Waga, 07 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom nastroju poniżej przeciętnej, uzbrój się w wiele siły woli, by wypełniać swoje obowiązki względnie sensownie.

zdrowie: jesteś w względnie słabej formie, uważaj na siebie i nie rzucaj na rozbudowane projekty.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do najbliższej osoby, bo możliwe, że nadchodzi niezadowalający moment w relacjach z partnerem.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalna pani waga urodzona w dniu 7 października to osobnik ekstrawertyczny, jest zdrojem różnorodnych planów, eskorta ogromnego audytorium oznacza dla niej optymalną rozrywkę, lecz potrafi także denerwować ględzeniem w kółko o jednym temacie. Jest to jednostka zdyscyplinowana, systematycznie prze do celu, umie się odpowiednio inspirować, jednak częstokroć brakuje jej elastyczności wymaganej w nagłych okolicznościach. Jest to człowiek wierny, jest uczciwym i sumiennym pracownikiem, uczciwość w związku jest dla niej rzeczą bezdyskusyjną, ale jej wrodzona praworządność potrafi owocować wybuchami antypatii. Często bywa niewierna, modyfikuje aliansy zależnie od pogody, jako biurokrata okazuje się przekupna, toteż częstokroć jest wściekła na całe otoczenie. Znamionuje się elokwencją, ubóstwia mówić rozwlekle i tajemniczo, lubi imponować kompanom swoim szerokim doświadczeniem, aczkolwiek często w jej wypowiedziach najzwyczajniej brakuje konkretu. To osoba przebojowa, uwielbia funkcjonować w permanentnym pędzie, mozoli się jak maszyna i relaksuje się czynnie. Cechuje się wszechstronnością, pociąg do modernizowania jest jej niezmienną własnością, nie traci tygodni na daremne gderanie i wyśmienicie odnajduje się nawet w sytuacjach mocnego bałaganu. To człowiek niestały, nie umie wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i potrafi zmieniać strategiczne założenia z godziny na godzinę, a zatem bardzo źle spełnia się jako niańka lub wychowawca. Częstokroć bywa apodyktyczna, nie cierpi kwestionowania własnych poleceń i czyjś opór nie posiada dla niej znaczenia, a więc często przeobraża się w wyobcowanego i nielubianego dyktatora.
Jest to jednostka bezstronna, próbuje zrozumieć inne poglądy oraz wszelkie sprawy pragnie przetrawić po wiele razy, zatem w każdym wypadku najpierw z uwagą cię zbada przed wydaniem decyzji. Jest to osobnik tolerancyjny, nie denerwują odmienne upodobania i osób różniących się i niezwykłych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, więc stara się wystrzegać się narwanych radykałów zaabsorbowanych szerzeniem najwspanialszych dogmatów. Charakteryzuje się samodzielnością, czuje niechęć do wdrażania narzuconych zaleceń, dlatego rozczaruje cię oczekiwanie, że ulegnie komuś bez starcia. Znamionuje się szykownością, lubuje się w zwinnych, wyścigowych pojazdach i doznaje zamiłowania do stykania się z teatrem, a więc częstokroć jest postrzegana jako tutejszy wyznacznik gustów. To jednostka kulturalna, umie wybrnąć z przykrych i groźnych okoliczności, które przedstawiają sobą autentyczną trudność również dla profesjonalnych i przebiegłych polityków i zazwyczaj załamują pozostałych ludzi. Lubi zachowywać się powolnie, nie marnuje prac na po prostu nieuzasadnione kwestie, ponieważ decydujący jest dla niej faktyczny pożytek i w osobistych ocenach zawsze kieruje się chłodnymi kalkulacjami. Cechuje się sumiennością, obowiązek jest dla niej rzeczą świętą, jej koncepcje nie zawierają wad, a zatem mimo pozornej ospałości przeważnie realizuje swoje pomysły. Charakteryzuje się odwagą, potrafi wykonać zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż dąży do tego, by nie skupiać się na lęku i dowolne kłopoty zwykle nie trwożą jej.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 07 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.