Waga, 03 października ☆ Panie

Waga, 03 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan nastroju poniżej normy, uzbrój się w mnóstwo opanowania, żeby nie przeputać tego dnia na niepotrzebnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: obawiam się, że twoja witalność jest istotnie fatalna, to jest niewskazany czas do dużego wysiłku.

miłość: twój temperament kwitnie, zdobądź to, czego oczekujesz.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga, która urodziła się w dniu 3 października, to osoba błyskotliwa, jest najważniejszą gwiazdą każdej imprezy, lubi zachwycać swoich rozmówców, ale często ma również zanadto optymistyczne przeświadczenie o sobie. Bywa jednostką niestałą, nie potrafi obstawać przy metodycznych decyzjach i trudno jest jej pozostawać przy obranych zobowiązaniach, toteż niezmiernie marnie radzi sobie jako niańka lub mentor. To człowiek komunikatywny, w bardzo przemyślany sposób dobiera zdania, jej wypowiedzi to prawdziwe utwory artystyczne, lecz częstokroć w jej przemowach kompletnie brakuje treści. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, umie umiejętnie zawiadywać swoimi rezerwami, kłopoty nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak czasem nazbyt obstaje za uprzednio stworzonymi pomysłami. Jest to osobnik wierny, jest uczciwym i odpowiedzialnym pracownikiem, uczciwość w małżeństwie jest dla niej sprawą niezaprzeczalną, aczkolwiek jej przyrodzony legalizm umie skutkować paroksyzmami antypatii. Bywa wiarołomna, to wytrawny aktywista posiadający jednak upodobanie do kombinowania, potrafi zachowywać się obłudnie, a zatem głębiej znające osoby starają się wystrzegać się z nią głębszych koneksji. To człowiek elastyczny, niezwykle ciężko ją czymś zdumieć, podejmuje działania błyskawicznie i zręcznie i wyśmienicie sprawdza się na dowolnej posadzie. To jednostka przedsiębiorcza, wyzwania przezwycięża przebojowo i inicjuje w tym samym czasie rozmaite zadania. Jest to osoba władcza, uważa się za jednostkę kompetentną w każdym zagadnieniu i nie boi się oceniania swojego zachowania, a więc umie prowokować bunty śród swoich podkomendnych.
Jest to człowiek tolerancyjny, potrafi kumplować z osobami o ogromnie odmiennych przekonaniach i jednostek innych i nietypowych nie uznaje na wstępie za zagrożenie, zatem jest organizatorem prospołecznym walczącym o równość ludzi wykluczonych. Jest to osoba śmiała, nie trwożą jej nijekie przeszkody, bowiem podejmuje starania, by nie skupiać się na strachu i jakiekolwiek trudności zazwyczaj nie zatrważają jej. Cechuje się odpowiedzialnością, zlecenie jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, jej koncepcje nie posiadają błędów, dlatego w długofalowej perspektywie przeważnie dystansuje porywczych pionierów. To jednostka wyrafinowana, podziwia zwinne, wyścigowe gabloty i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by uzyskiwać wirtuozostwo, więc często bywa kwalifikowana jako miejscowy dyktator mody. To osobnik obiektywny, podejmuje próby, by wzlecieć nad osobiste urazy oraz stroni od wypowiadania się o obcych sobie dziedzinach, a więc na ogół jest lubiana jako arbiter. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie szacuje tylko po wyglądzie, ponieważ zawsze bierze pod uwagę przewidywane profity i wszelki przedmiot musi mieć dla niej jakiś cel. Charakteryzuje się samodzielnością, nie lubi wykonywania zewnętrznych instrukcji, toteż rozczaruje cię przewidywanie, iż podporządkuje się komuś bez walki. Jest to człowiek grzeczny, można jej powierzyć wykonanie ryzykanckich operacji, które wydają się nierealnymi a wręcz szalonymi i z reguły przygnębiają pozostałe osoby.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 03 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.