Waga, 22 października ☆ Panie

Waga, 22 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać niezgorsze nastawienie, chwytaj życie za rogi, takich okresów nie ma za dużo.

zdrowie: bywały dawniej leprze dni, zajmij się jakąś niezbyt wymagającą robotą.

miłość: z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, czego pragniesz w życiu emocjonalnym, zdobądź to, czego pragniesz.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga, która przyszła na świat w dniu 22 października, jest to osoba przedsiębiorcza, płonie niesamowitym blaskiem i odpoczywa dynamicznie. Bywa niestała, nie umie podejmować konsekwentnych zobowiązań i często nie potrafi zamknąć rozpoczętych spraw, więc niezwykle źle radzi sobie jako głowa rodu lub instruktor. Bywa człowiekiem niewiernym, to wytrawny dyplomata prezentujący jednak tendencję do cwaniactwa, umie działać dwulicowo, toteż nie jest nadto ceniona przez własne towarzystwo. Charakteryzuje się lojalnością, jest rzetelnym i sumiennym pracownikiem, ofiarność w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, lecz chwilami w swoim oddaniu posuwa się aż do przesady. Jest to jednostka towarzyska, jest prawdziwym społecznikiem, niezmiernie uwielbia manifestować swoją obecność, ale częstokroć ma także przesadnie dobre mniemanie o sobie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi umiejętnie dysponować swoimi rezerwami, przeciwności nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak potrafi być zbyt oficjalna w zaskakujących sytuacjach. Cechuje się elokwencją, w bardzo wykwintny sposób składa słowa, uwielbia rozmawiać otwarcie o różnych rzeczach, jednakże często umie też artykułować zwyczajne banialuki. To osobnik wszechstronny, wydaje się posiadać przygotowane rozwiązanie na każdy prawdopodobny problem, pojęcie „niewykonalne” nie istnieje w jej zasobie językowym i bardzo dobrze sprawdza się na dowolnym stanowisku. Bywa apodyktyczna, jest urodzonym wcieleniem kaprala i zwracanie się do jej rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, zatem często natyka się na cichą opozycję wobec swoich aktywności.
Jest to człowiek wyrafinowany, oddaje się wyszukanym przyjemnościom i pragnie postępować z wielkopańską szykownością, a zatem obfitość forsy niezmiernie upraszcza jej wiedzenie bytu będącego w zgodzie z jej usposobieniem. Znamionuje się męstwem, bardzo rzadko boi się nieprzewidzianych wyzwań, bowiem stara się z reguły nie lękać się na zapas i wszelkie kłopoty zazwyczaj nie zatrważają jej. Charakteryzuje się słownością, obowiązek jest dla niej sprawą nienaruszalną, jej projekty nie kryją dziur, dlatego w długim ujęciu na ogół wyprzedza postrzelonych pionierów. To osoba niezależna, nienawidzi realizowania narzuconych rozkazów, a więc niech ci nie jawi się, że podporządkuje się przedstawionym jej przykazaniom. Znamionuje się powolnością, nie zwraca uwagi na fasady, gdyż liczy się dla niej głównie realna przydatność i w osobistych ocenach w każdym wypadku opiera się na beznamiętnych kalkulacjach. Jest to osobnik kulturalny, można jej powierzyć wykonywanie ryzykownych operacji, które tyczą się zagadnień niezwykle drażliwych i okażą nierealne dla jej rozlicznych poprzedników. Jest to człowiek bezstronny, podejmuje próby, by poznać obce przekonania oraz nie jest prędka z podejmowaniem decyzji, a zatem zawsze w pierwszej kolejności wnikliwie cię zbada przed ogłoszeniem werdyktu. Jest to jednostka kompromisowa, ma niezmiernie wścibski i wielostronny umysł i ekscytuje ją urozmaicenie życia i wspólników, toteż dokłada starań, by wystrzegać się narwanych radykałów zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych ideologii.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 22 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.