Waga, 18 października ☆ Panie

Waga, 18 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia szybuje ku niebu, idź na całość.

zdrowie: samopoczucie Ci dziś dopisuje, nie bój się zmagać się o dzień jutrzejszy.

miłość: z całą pewnością rozumiersz, czego potrzebujesz w życiu emocjonalnym, twoje oczekiwania obecnie są w stanie się spełnić.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pani waga, która przyszła na świat w dniu 18 października, jest to osobnik przedsiębiorczy, dysponuje niespożytymi zasobami energii i odpoczywa czynnie. Jest to człowiek zdyscyplinowany, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do pomyślnego finiszu, problemy nie umieją łatwo jej odstręczyć, jednak niekiedy nadto upiera się przy wcześniej obmyślonych projektach. Jest to jednostka towarzyska, jest urodzonym społecznikiem, istnienie obszernego audytorium cechuje dla niej doskonałą zabawę, aczkolwiek potrafi też nudzić na śmierć opowiadaniem nieustannie o jakiejś sprawie. Bywa zmienna, częstokroć nie starcza jej konsekwencji i często nie umie zakończyć zaczętych zadań, a więc bardzo słabo radzi sobie jako opiekun lub mentor. To osoba komunikatywna, posiada szeroki i ochoczo stosowany zasób słów, lubi dyskutować w grupie na temat różnych kwestii, jednakże częstokroć trudno wydusić z niej zwięzłe i przedmiotowe repliki. Jest to jednostka wiarołomna, wybiera fronty zależnie od układu sił, potrafi działać przewrotnie, zatem nie jest nazbyt szanowana przez własną ekipę. Często bywa autokratyczna, uważa się za osobę kompetentną w dowolnej dziedzinie i nie lęka się osądu swojego zachowania, toteż jest wyobcowana w swoim otoczeniu. Cechuje się elastycznością, charakteryzują ją najrozmaitsze, pionierskie przedsięwzięcia, niezmiernie ciężko ją czymś zdumieć i umie współdziałać prawie że z każdą jednostką. To osoba szczera, jest niezwykle dbała względem własnego partnera, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, ale czasem w swojej wierności posuwa się aż do sztuczności.
Jest to osobnik uczciwy, próbuje przeniknąć inne poglądy oraz wystrzega się rozprawiania o nieznanych sobie zagadnieniach, dlatego zwykle jest ogólnie uważana za obiektywnego mediatora. Jest to człowiek kompromisowy, potrafi kolegować się z jednostkami o nader odmiennych przekonaniach i problemowo zmienia istniejące poglądy w zderzeniu z nowymi obserwacjami, a zatem nie znosi u znajomych wyłącznie nieposiadania wielkoduszności. Znamionuje się odwagą, bardzo rzadko jest zaniepokojona zaskakującymi trudnościami, gdyż dokłada starań, by zazwyczaj nie martwić się z wyprzedzeniem i pragnie żyć energicznie. To osoba subtelna, umie wykaraskać się z trudnych i groźnych sytuacji, które dotyczą rzeczy niezmiernie skomplikowanych i mierzących się z nimi ludzi przeważnie w mig prowadzą do kapitulacji. To jednostka zaradna, nie cierpi jakichkolwiek ograniczeń i zasad, więc niech ci nie zdaje się, że będzie respektowała twoje dyrektywy i zakazy. To osoba słowna, zlecenie jest dla niej sprawą nietykalną, utrzymuje jednolite, lecz skuteczne tempo działalności, a więc mimo pozornej ospałości na ogół wciela w życie swoje koncepcje. Jest to osobnik wysublimowany, swoją kwaterę urządza z zaiste królewską pomysłowością i uwielbia prowadzić się z hrabiowską dystynkcją, a zatem uradowana jest jako dysponent pokaźnego majątku. Charakteryzuje się flegmatycznością, trudno ją oszukać ślicznymi frazami, albowiem w największym stopniu ceni ergonomię i wszelki produkt musi mieć dla niej jakieś zastosowanie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 18 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.