Waga, 12 października ☆ Panie

Waga, 12 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek niewyróżniający się niczym niezwykłym, postaraj się go w jakiś sposób ocieplić, nie pozwól aby zrządzenia gwiazd zburzyły twoje zamierzenia.

zdrowie: twoja witalność zdecydowanie zawodzi, uważaj na siebie i nie angażuj w rozległe zadania.

miłość: nakieruj uwagę na swój związek, gdyż przypuszczalnie nadchodzi niezadowalający moment w związku.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pani waga, która urodziła się dnia 12 października, to jednostka błyskotliwa, jest naturalnym społecznikiem, lubi hipnotyzować swoich rozmówców, lecz na nieszczęście potrafi też uważać się za godny podziwu fenomen. Bywa chwiejna, jej przeświadczenia i stanowiska często są niespójne i częstokroć nie umie zamknąć zaczętych spraw, dlatego niezwykle trudno prowadzi się z nią negocjacje. To człowiek zdyscyplinowany, mozoli się bez nieskutecznych sprintów, kłopoty nie potrafią prędko jej zrazić, jednak niejednokrotnie nazbyt przywiązuje się do już obmyślonych pomysłów. Znamionuje się wszechstronnością, podejmuje decyzje żwawo i zręcznie i nie traci chwil na daremne lamentowanie. To osoba aktywna, jest bardzo produktywna w pracy, ma bezgraniczne zapasy energii i uwielbia stwarzać niekonwencjonalne projekty. Charakteryzuje się wiernością, przyjaciele są dla niej niezmiernie cenni, oddanie w rodzinie jest dla niej rzeczą bezsporną, aczkolwiek czasami w swojej szczerości dosięga aż do pompatyczności. To osobnik autokratyczny, łaknie zdobyć całą Ziemię i postrzega jako niebezpieczeństwo ludzi nieaprobujących jej opinii, a zatem umie prowokować bunty śród swoich pracowników. To jednostka nielojalna, dbanie o własny interes jest dla niej przewodnią dewizą, jako funkcjonariusz okazuje się przekupna, a więc towarzysze wolą unikać wchodzenia z nią w spółki. To osoba elokwentna, jej myśli przypominają skomplikowane budowle, słuchanie jej wypowiedzi może sprawiać prawdziwą przyjemność, ale często nie potrafi w sensownym terminie dojść do sedna.
Jest to osobnik flegmatyczny, nie osądza jedynie w oparciu o wygląd, gdyż w każdym wypadku analizuje spodziewane zyski i próbuje postępować wedle ustalonych grafików. Cechuje się męstwem, nie trwożą jej nijekie trudności, bo dobrze sprawdza się w zagmatwanych okolicznościach i wykazuje duże panowanie nad sobą. To osoba kompromisowa, nie przeszkadzają odmienne gusty i łatwo uaktualnia istniejące przekonania w zderzeniu ze świeżymi doznaniami, zatem dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych radykałów zaabsorbowanych głoszeniem najsłuszniejszych idei. Znamionuje się sprawiedliwością, zawsze stara się przeniknąć możliwie dużo oraz nie jest prędka z przedsiębraniem działania, toteż w każdym wypadku w pierwszej kolejności cierpliwie cię przesłucha przed przedstawieniem werdyktu. Jest to człowiek samodzielny, stroni od wykonywania odgórnych rozkazów, więc szaleństwem jest uważanie, że ulegnie komuś bez walki. To osobnik szykowny, jest zachwycona chyżymi, rajdowymi wozami i ubóstwia zachowywać się z jaśniepańską szykownością, a zatem wniebowzięta jest jako posiadacz pokaźnego mienia. Charakteryzuje się rzetelnością, swoje powinności odbiera na serio, działa podług dokładnie sprokurowanego harmonogramu, dlatego w długoterminowym podejściu zazwyczaj prześciga postrzelonych pionierów. To jednostka subtelna, daje radę wykryć efektywne rozwiązania problemów, które jawią się nierealnymi a nawet szalonymi i na ogół przytłaczają pozostałe osoby.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 12 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.