Waga, 01 października ☆ Panie

Waga, 01 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać nadzwyczajne samopoczucie, udaj się opanować swoją rzeczywistość.

zdrowie: ostrzegam, że twoja witalność jest całkiem licha, to jest niewłaściwy dzień do dużego wysiłku.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię problem w relacji z partnerem, najlepiej będzie zostać w swoim lokum i poświęcać się oglądaniu filmów.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pani waga urodzona w dniu 1 października to jednostka apodyktyczna, łaknie zawładnąć całą Ziemią i częstokroć nie zna ogólnego postrzegania swojej osoby, dlatego często przemienia się w osamotnionego i wyobcowanego dyktatora. Jest to osobnik elastyczny, wyśmienicie spełnia się na dowolnym wakacie i znamionują ją najrozmaitsze, niecodzienne pomysły. Jest to człowiek metodyczny, pracuje bez bezsensownych sprintów, działa w sposób wyważony i przemyślany, jednak częstokroć nie wystarcza jej wszechstronności wskazanej w nagłych okolicznościach. Często bywa niezdecydowana, jej przeświadczenia i przekonania częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i często nie umie zakończyć rozpoczętych spraw, dlatego niezwykle ciężko zaczyna się z nią dyskusje. Bywa osobą wiarołomną, rychło zapomina o własnych obietnicach, jako biurokrata daje się poznać jako przekupna, zatem towarzysze wolą stronić od angażowania się z nią w spółki. To jednostka szczera, jest uczciwym i sumiennym pracownikiem, szczerość w związku jest dla niej rzeczą oczywistą, aczkolwiek jej naturalna praworządność potrafi owocować paroksyzmami niechęci. Jest to osobnik ekstrawertyczny, jest urodzoną duszą towarzystwa, jej banalne poruszenia zdają się być wykwintnym występem, jednakże częstokroć ma również zbytnio wysokie zdanie o sobie. To osoba komunikatywna, dysponuje ogromnym i chętnie wykorzystywanym zasobem językowym, lubi rozprawiać publicznie o różnych problemach, lecz często w jej wypowiedziach po prostu brakuje znaczenia. Jest to człowiek aktywny, relaksuje się czynnie i irytuje ją bierność.
Charakteryzuje się wysublimowaniem, swoje mieszkanie zagospodarowuje z iście imponującą fantazją i w każdej swojej aktywności pracuje nad tym, by osiągać maestrię, a zatem częstokroć czuje się jurorem dobrego stylu. Jest to jednostka nieustraszona, nie przerażają jej nijakie problemy, ponieważ rewelacyjnie sprawdza się w skomplikowanych warunkach i jakiekolwiek trudności zwykle nie trwożą jej. To osobnik taktowny, daje radę wykryć skuteczne rozwiązania komplikacji, które wiążą się z koniecznością stosowania twórczych i w szeregu przypadków całkiem powikłanych argumentów i okażą niewykonalne dla jej licznych poprzedników. To jednostka kompromisowa, posiada bardzo ciekawską i wielostronną umysłowość i osób innych i obcych nie uznaje z marszu za zagrożenie, a więc nie aprobuje u współpracowników wyłącznie nieposiadania wyrozumiałości. Znamionuje się niezależnością, naprawdę kocha się w absolutnej swobodzie decyzji, więc szaleństwem jest oczekiwanie, że będzie liczyła się z twoimi restrykcjami i nakazami. To osobnik obiektywny, zawsze próbuje przeniknąć jak najwięcej oraz nie jest popędliwa z przyjmowaniem wyboru, toteż ochoczo jest powoływana do mediowania kłótni. Jest to osoba słowna, absolutnie nie opóźnia zadań do wykonania, jej koncepcje nie kryją usterek, dlatego w długoterminowym podejściu na ogół wyprzedza gwałtownych wodzirejów. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie pociąga jej kozaczenie, albowiem liczy się dla niej przede wszystkim faktyczny zysk i w osobistych postanowieniach w każdym wypadku kieruje się chłodnymi rachunkami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 01 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.