Strzelczyni, 09 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 09 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyjątkowe nastawienie, wyrusz do szarży.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś rutynowej roboty.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, gdyż prawdopodobnie nastąpią w tej kwestii pewne trudności.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni, która urodziła się dnia 9 grudnia, to jednostka elastyczna, nie gubi tygodni na bezskuteczne utyskiwanie, pociąg do udoskonalania jest jej nieodmienną cechą i adaptuje się żwawo i efektywnie. Znamionuje się konsekwencją, potrafi racjonalnie zarządzać swoimi zasobami, trudności nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak często nie starcza jej kreatywności pożądanej w naglących wypadkach. Częstokroć bywa agresywna, ochoczo zaczyna sprzeczki i z furią szturmuje piętrzące się na drodze przeszkody. To osoba niekonsekwentna, nie potrafi obstawać przy zorganizowanych decyzjach i umie aktualizować strategiczne przekonania co chwilę, toteż bardzo marnie sprawdza się jako głowa rodu lub nauczyciel. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie wydarzenia powinny krążyć dookoła jej postaci i potrafi beznamiętnie wykorzystywać innych ludzi. To osobnik dominujący, nienawidzi podważania własnych koncepcji i nie boi się oceniania swojego postępowania, więc umie prowokować opory pomiędzy swoimi podkomendnymi. Jest to jednostka ekstrawertyczna, ubóstwia spędzać czas z przyjaciołami, posiadanie obszernej publiczności implikuje dla niej najlepszą zabawę, aczkolwiek potrafi też nudzić opowiadaniem przez cały czas o jakimś temacie. Jest to człowiek energiczny, wyzwania przezwycięża przebojowo, relaksuje się dynamicznie i uwielbia funkcjonować w nieustannym ruchu. Jest to osoba cierpliwa, często jest świetnym wychowawcą, umie zdobyć sprawność w dziedzinach wymagających długookresowego przeszkolenia i radzi sobie w charakterze lubianego opiekuna.
Charakteryzuje się pobieżnością, potrafi w krótkim czasie przetrawić potężną dozę informacji, lecz nie usiłuje niczego dogłębnie poznać, a więc częstokroć sama nie pojmuje całkowicie swoich posunięć. Jest to osobnik szybki, odważnie wydziera się rozważaniami przed własne towarzystwo, każdą sprawę chce rozwikłać w jednej chwili i pragnie dostrzegać przed sobą precyzyjnie wytyczone kierunki. Bywa nieroztropna, uznaje się za niezniszczalną oraz nie zabiega o precyzję zaleconych jej zadań, pomimo tego że zna tę swoją ujemną stronę. To jednostka przezorna, dokłada starań, by nie zachowywać się bez zastanowienia, tworzy wymyślne projekty i nie darzy zaufaniem pomysłów sporządzonych niestarannie. To osobnik wesoły, oczekuje od losu nowych, niesamowitych przeżyć, nawet w niepowodzeniu próbuje znaleźć dobre strony, a zatem chętnie bierze się za odkrywanie niezgłębionych dawniej terytoriów. To człowiek samodzielny, postanowienia obiera na kanwie osobistych przemyśleń, dlatego bezsensem jest sądzenie, że posłucha wydanych jej instrukcji. Cechuje się śmiałością, nie przerażają jej nijakie problemy, bowiem podejmuje starania, by nie zastanawiać się nad lękiem i wydaje się pozostałym ludziom nieugiętą górą. To osoba zdecydowana, klarownie i starannie uzewnętrznia swoje oczekiwania, gdy trzeba, nieustępliwie i konkretnie udowadnia swoje opinie oraz nie stroni od zaczynania sporów. To osobnik impulsywny, przedstawia sobą żywy dowód, iż życie pod przymusem terminarza nie jest najtrafniejszą opcją i nie powinno się zbytnio przesadzać z bezustannym opanowaniem.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 09 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.