Strzelczyni, 06 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 06 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać niezgorsze nastawienie, używaj życia, takich dni w życiu nie ma za wiele.

zdrowie: jesteś w dosyć mizernej kondycji, pilnuj się oraz nie bierz się za wielkie operacje.

miłość: twój powab znajduje się na wysokim poziomie, twoje życzenia aktualnie mają szansę się ziścić.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Kobieta strzelec, która urodziła się w dniu 6 grudnia, bywa osobnikiem wojowniczym, odczuwa pociąg do ryzyka i jawi się prawdziwym wojownikiem. Jest to osoba autokratyczna, jest naturalną inkarnacją pruskiego oficera i czyjś protest nie ma dla niej wagi, toteż częstokroć spotyka się z biernym buntem w stosunku do swoich aktywności. Bywa egoistyczna, do zamierzeń umie dążyć choćby poprzez ludzką niedolę, nie zwraca uwagi na pragnienia innych ludzi i pozostałe osoby muszą rozwiązywać jej zmartwienia. To jednostka cierpliwa, w ogólniau często osiąga wybitne wyniki, częstokroć jest świetnym wychowawcą i wytrwałość w posuwaniu się do mety często dopomaga jej osiągnąć bogactwo. Cechuje się wszechstronnością, zdumienie to u niej stan naprawdę rzadko spotykany, dobrze działa nawet w warunkach męczącego chaosu i potrafi spełniać się w dowolnych okolicznościach. To człowiek przedsiębiorczy, pragnie żyć w bezustannym ruchu i porywa współpracowników swoim nieposkromionym animuszem. To osoba zdyscyplinowana, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do zyskownego finiszu, potrafi się właściwie motywować, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Często bywa niezdecydowana, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i potrafi raptownie poddać się na chwilę przed uzyskaniem finału, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nią dyskusje. To człowiek błyskotliwy, jest pierwszym artystą każdej imprezy, jej przeciętne czynności wyglądają jak wykwintny występ, lecz częstokroć ubóstwia artykułować osądy niezbyt rozsądne.
Często bywa lekkomyślna, nie stroni od niebezpieczeństw oraz niejednokrotnie umie nie zauważyć nieomalże bezspornego zagrożenia, choć nierzadko autentycznie dopisuje jej fortuna. Bywa osobnikiem powierzchownym, potrafi w krótkim czasie zbadać wielką ilość wiadomości, ale zachowuje się częstokroć przesadnie nieroztropnie, więc nie urzeczywistnia z reguły historycznych analiz i diagnoz. To jednostka odważna, umie zrealizować sprawy niewykonalne dla innych ludzi, gdyż potrafi pokonać własny strach i wydaje się pozostałym ludziom twardą kolumną. Jest to osoba bystra, na ogół rozpoczyna działanie od razu i bez guzdrania, odstręcza ją deficyt efektów swoich obecnych prac i zmęczona przyglądaniem się cudzej nieudolności ma ochotę często wykonać coś na własną rękę. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą naoczne potwierdzenie, iż życie pod presją planu nie jest najwspanialszą decyzją i winno się sobie pozwolić na spontaniczne smakowanie odczuć i manifestowanie się. Znamionuje się siłą, jasno i dokładnie uzewnętrznia swoje oczekiwania, umie wymóc zrealizowanie zaordynowanych instrukcji oraz nie wyrzeka się realizacji długookresowych projektów dla doraźnej i złudnej wygody. Jest to człowiek zaradny, unika wdrażania narzuconych zaleceń, zatem zawiedzie cię uważanie, że ulegnie komuś bez potyczki. To osobnik przezorny, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, drobiazgowo komponuje najbłahsze akcje i nie ufa pomysłom napisanym w pośpiechu. Jest to jednostka radosna, wyczekuje od otoczenia kolejnych, ciekawych przygód, popełnione wpadki postrzega jako skarbnicę użytecznej wiedzy, a więc chętnie bierze się za badanie niepoznanych dawniej obszarów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 06 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.